• Культура і мистецтво
Вся Україна
Адміністратор Актор Аніматор Відеоінженер Менеджер артиста Менеджер по проектам Модель Музикант, співак, викладач музики Організатор, івент-менеджер, провідний Режисер Керівник творчості Скаут-менеджер Спеціаліст по звуку Сценарист, автор Танцюрист, хореограф Фотограф Художник Шоумен Обслуговуючий персонал Інша
Манекенниця Модель Фотомодель Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Культура і мистецтво: Модель, робота

Труднощі роботи моделей

Робота моделей не так проста, як може здаватися. Справа не тільки у відточеній ході. Моделей чекають постійні перельоти на всілякі покази в різних країнах світу, треба дотримуватися жорстких вимог щодо дотримання певних стандартів. Мова йде, звичайно, про високий професійний рівень. Для такої роботи у людини має бути не просто приваблива і «модельна зовнішність», а й неймовірна цілеспрямованість і сила характеру. Це два абсолютно різних поняття.

Моделями можуть працювати і дівчата, і чоловіки. Якщо говорити про фотомоделей, то в такій ролі може бути абсолютно будь-яка людина, в тому числі і дитина. Для моделей працевлаштування починається з кастингів. Пройшовши цей етап, ще не означає, що вам відкриються двері в найбільш престижні салони. Проте цілеспрямовані люди успішно підкорюють один з найпопулярніших напрямків культури і мистецтва.

Переваги пошуку роботи на сайті zapp

Моделі – це не просто «ходячі манекени». У даній роботі є глибший сенс. Навіть міміка моделі може вплинути на те, чи сподобається глядачам вбрання, що ними представляється. Професіоналам і початківцям можна пошукати пропозиції на віртуальному майданчику Zapp, де надається широкий спектр можливостей:

  • складання безкоштовних оголошень з особистим резюме і послужним списком, рекомендаціями;
  • пошук роботи моделлю займе мінімум часу, завдяки розробленій системі фільтрації оголошень;
  • на сайті можна публікувати резюме та вакансії, а також переглянути пропозиції безкоштовно і в зручний для себе час.

Даний інтернет-ресурс швидко стане незамінним помічником для тих, хто шукає можливості для кращого життя або розвитку кар'єри.

Особливості інтерфейсу

Сайт простий і зручний навіть для користувачів, які слабо володіють комп'ютером. Відсутність непотрібних розділів створює комфортні умови для пошуку та розміщення оголошень. На сторінці «Робота: модель» вакансії можна сортувати не тільки за датою публікації, а й за рівнем оплати праці. Таким чином, для користувача можуть відкриватися на початку списку найпривабливіші або найбільш доступні для початківців вакансії.

В кожному оголошенні передбачається форма зв'язку з роботодавцем у вигляді спеціального віконця. При створенні пропозицій роботодавець або модель вказують контактні дані: телефон, електронну пошту, Skype і будь-які інші засоби зв'язку. Відстежуйте регулярно оновлення на сайті zapp для вибору найбільш привабливої у фінансовому і робочому плані вакансії моделі. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення