• Культура і мистецтво
Вся Україна
Адміністратор Актор Аніматор Відеоінженер Менеджер артиста Менеджер по проектам Модель Музикант, співак, викладач музики Організатор, івент-менеджер, провідний Режисер Керівник творчості Скаут-менеджер Спеціаліст по звуку Сценарист, автор Танцюрист, хореограф Фотограф Художник Шоумен Обслуговуючий персонал Інша
Dj Арт директор Конферансьє Організатор заходів Скрипаль Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Культура і мистецтво: Організатор, івент-менеджер, провідний, робота

Організатори культурних заходів

Весілля, ювілей, день народження, вечірка, річниця і т. д. - жодне свято не можливе без роботи організатора. Ця людина займається підготовкою приміщення, пошуком необхідного персоналу та вирішує всі фінансові питання. Цей працівник повинен бути відповідальним, мати лідерські якості, навички роботи з бухгалтерією і управлінням. Для швидкого працевлаштування організатором можна скористатися сайтом zapp.ua. На цьому інтернет ресурсі запропоновані найповніші бази даних роботодавців, які щодня оновлюються. Здобувач без зайвих зусиль зможе ознайомитися з актуальними вакансіями організатора.

Світ став сучаснішим, а разом з ним і назви професій. Робота івент-менеджера тому підтвердженням. Так чим же займається цей працівник? Співробітник фірми по організації різних урочистостей, займається написанням сценарію заходу і вирішенням питань з оформленням залу – це трудові обов'язки менеджера. Щоб легко працевлаштуватися івент-менеджером скористайтесь майданчиком zapp.ua. Простота пошуку та приємне оформлення сайту припадуть до душі багатьом, а широкий вибір свіжих вакансій івент-менеджера приємно здивує претендента на посаду.

Головна людина на кожному святі

Ви думаєте, що на весіллі головна наречена? Це означає, що ви дуже помиляєтеся. Саме тамада задає атмосферу свята. Він може придумувати провокаційні конкурси, щоб посварити рідню між собою, або вести себе стримано і усміхнено, щоб нічим не затьмарити прекрасний день. Від роботи ведучого залежить настрій гостей і успіх заходу. Ось таким повинен бути талановитий ведучий:

  • харизматичним;
  • стильним;
  • з хорошим почуттям гумору;
  • здатним вирішувати проблеми швидко;
  • дуже комунікабельним і відрізнятися пунктуальністю.

Якщо ви володієте всіма необхідними якостями, то сміливо пробуйте себе в цій ролі. З працевлаштуванням ведучим допоможе інтернет-ресурс zapp.ua. Структура сайту зручна для використання навіть недосвідченим користувачам. Потенційні претенденти побачать більше 50 тисяч оголошень і пропозицій про роботу, зручно відсортованих за рубриками. Вакансії ведучого знаходяться у розділі «Культура і мистецтво». Шукайте роботу з радістю і комфортом.

Сучасний пошук роботи з Zapp

Пропонуємо увазі шукачів великий інтернет-ресурс, де можна знайти безліч вакансій організатора, івент-менеджера і ведучого. Роботодавці з усіх регіонів України користуються цим торговим майданчиком, щоб знайти потенційних кандидатів на вакантні місця. Працювати у фірмі з надання послуг організації заходів – престижне і високооплачуване заняття. Можна сказати, що це єдина сфера діяльності, де хобі ідеально поєднується з роботою.

Пошук роботи івент-менеджера, ведучого або організатора не складе труднощів, якщо користуватися перевіреним сайтом zapp.ua.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Культура і мистецтво Організатор, івент-менеджер, провідний

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення