• Маркетинг, реклама і дизайн
Вся Україна
PPC / PCA. SMM, SEO, youtube Бренд-менеджер Провідні Дизайнер, макетчик по рекламі Журналіст, репортер, кореспондент Контент-менеджер Маркетолог Медіа маркетолог Менеджер з розвитку Менеджер з реклами Оператор, відео-монтажер Перекладач текстів Продюсер, режисер Промоутер, менеджер з продажу Керівник Сценарист, редактор, копірайтер, рерайтер Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Маркетинг, реклама і дизайн, робота

Маркетинг, реклама, ЗМІ: хороша реклама – половина успіху

Робота в сфері маркетингу та ЗМІ завжди приваблювала шукачів своєю уявною легкістю, однак професіонали знають, як складно отримати посаду в серйозному виданні або влаштуватися маркетологом не тільки в перспективну, але і багатообіцяючу компанію. Пошук роботи в такій сфері вимагає особливих навичок спілкування, переконання і допитливості. Враховуючи, що робота в ЗМІ вимагає постійного спілкування, комунікаційні дані здобувача оцінюються в першу чергу.

Де шукати роботу в галузі ЗМІ та маркетингу?

Великою популярністю серед претендентів в даній сфері користується інтернет. Завдяки новітнім технологіям можна не тільки знайти потрібну вакансію, але і пройти співбесіду. На віртуальному майданчику zapp.ua ви зможете ознайомитися з найкращими актуальними вакансіями в таких напрямках:

 1. робота (маркетинг, контент-менеджмент);
 2. вакансії в ЗМІ;
 3. дизайнер;
 4. маркетолог.

На сайті zapp.ua вакансії систематизуються і систематично оновлюються, що значно спрощує пошук роботи і дозволяє істотно прискорити процес працевлаштування.

Як шукати роботу на сайті zapp.ua?

Серед безлічі представлених вакансій дуже легко знайти потрібну саме вам. Для цього достатньо скористатися розгорнутим пошуковиком, який знаходиться на головній сторінці. Серед параметрів, які ви можете самостійно задати, можна знайти такі фільтри:

 1. спеціальність;
 2. рівень доходу;
 3. зайнятість;
 4. досвід роботи;
 5. тип оголошення;
 6. графік роботи;
 7. давність розміщення вакансії;
 8. приватне або бізнес оголошення.

Скориставшись усіма фільтрами, ви обов'язково зможете підібрати саме ту роботу, яку шукаєте.

Чому zapp.ua - це ефективно?

Шукати роботу на сайті zapp.ua дуже просто, для цього не потрібно заповнювати анкети, робити підтвердження даних за допомогою мобільного телефону або електронної пошти. Ви просто знаходите роботодавця, вакансія (маркетинг або ЗМІ) якого вам підійшла й зв'язуєтеся з ним. В кожному оголошенні обов'язково зазначене місце розташування роботодавця та його контактні дані. Це значно прискорює процес пошуку роботи, так як вам не потрібно їхати на співбесіди, які не принесуть бажаного ефекту. А для шукачів у сфері ЗМІ та маркетингу це вдвічі зручно, так як роботодавці дуже часто просять вислати для попередньої оцінки приклади робіт або проектів.

Вакансії ЗМІ можуть мати спеціальні вимоги до шукача, наприклад, вміння вести себе перед камерою, брати інтерв'ю, писати статті в певній стилістиці. А вимоги до шукача у сфері маркетингу можуть містити такі вимоги як креативність, індивідуальність і швидкий результат.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Маркетинг, реклама і дизайн

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення