• Маркетинг, реклама і дизайн
Вся Україна
PPC / PCA. SMM, SEO, youtube Бренд-менеджер Провідні Дизайнер, макетчик по рекламі Журналіст, репортер, кореспондент Контент-менеджер Маркетолог Медіа маркетолог Менеджер з розвитку Менеджер з реклами Оператор, відео-монтажер Перекладач текстів Продюсер, режисер Промоутер, менеджер з продажу Керівник Сценарист, редактор, копірайтер, рерайтер Інша
Арт-дизайнер Верстальник Візуалізатор Дизайнер Дизайнер інтерфейсів Дизайнер-аніматор Дизайнер-верстальник Макетник зовнішньої реклами Фотограф Фотограф-дизайнер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Маркетинг, реклама і дизайн: Дизайнер, макетчик по рекламі, робота

Реклама в сучасному бізнесі

Робота макетник з реклами і робота дизайнерів зараз дуже високо цінується. Красива картинка із заманливим текстом може стати плацдармом для загального успіху будь-якого проекту. На вулицях міст тільки й бачиш рекламні плакати та банери. Деякі з них привертають увагу, а деякі ні. Для хорошої реклами, потрібна вдала ідея. Людям цікаво все нове, тому «зажовані» теми не підходять для реклами продукту або послуги. Щоб знайти хорошого фахівця в сфері маркетингу, потрібно скласти вакансію макетника з реклами або вакансію дизайнера. Такі співробітники допоможуть вам просунути будь-який проект, популяризувати послугу або підвищити попит на товар. Підприємство почне розвиватися.

Пошук роботи в інтернеті

Багато спеціалістів зараз перестають сподіватися на центри зайнятості. Набагато простіше знайти роботу в інтернеті. Спеціалізовані сайти виставляють оголошення з найму з усіх регіонів країни. Фахівець може обрати підходяще місце роботи, рівень оплати, зручний графік роботи. Для дизайнерів та макетників з реклами працевлаштування тепер проходить набагато швидше і легше. Інтернет-ресурси для таких працівників відкрили нові можливості:

  • розширений ринок вакансій у цій сфері діяльності;
  • можливість роботи на постійній і віддаленій основі одночасно;
  • безкоштовне розміщення резюме;
  • участь в онлайн-кастингах та співбесідах з потенційними роботодавцями;
  • можливість зберегти в закладках вподобані пропозиції;
  • для пошуку роботи дизайнера, макетника з реклами потрібно ввести назву спеціальності.

Дана віртуальна біржа розроблена для комфортного користування роботодавцями та фахівцями, які шукають посаду. У ній все зроблено просто і логічно, немає зайвої інформації. З цим сайтом зможуть розібратися навіть ті люди, які слабо володіють комп'ютером. Інтерфейс продуманий до найдрібніших деталей. Наявність розділів і підкатегорій дозволяє моментально знаходити те, що цікавить користувачів. Розшукуючи роботу, макетники з реклами вакансії можуть сортувати за датою публікації або за рівнем пропонованої оплати праці. Так більш вигідні оголошення будуть з'являтися на початку списку. У пропозиціях все детально розписується, завдяки стандартній формі. Роботодавці вказують умови праці, вимоги до фахівця, рівень освіти, досвід роботи та інші критерії. Якщо у вас за плечима роки праці в престижних компаніях, то такому дизайнеру працевлаштуватися можна за день.

Особливості користування сайтом zapp

При складанні оголошень з найму або розміщення резюме всі користувачі дають згоду на подальшу обробку персональних даних. Це необхідно для захисту прав при можливих порушеннях законодавства шахраями. Всі оголошення ретельно перевіряються працівниками інтернет-ресурсу на відповідність дійсності. У всіх пропозиціях з найму передбачено спеціальне віконце для прямого зв'язку між працівниками і роботодавцями. У розділі «робота, дизайнер» вакансії виставляються за часом публікації. Щоб вашу пропозицію було помітно, радимо регулярно її оновлювати. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Маркетинг, реклама і дизайн Дизайнер, макетчик по рекламі

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення