• Маркетинг, реклама і дизайн
Вся Україна
PPC / PCA. SMM, SEO, youtube Бренд-менеджер Провідні Дизайнер, макетчик по рекламі Журналіст, репортер, кореспондент Контент-менеджер Маркетолог Медіа маркетолог Менеджер з розвитку Менеджер з реклами Оператор, відео-монтажер Перекладач текстів Продюсер, режисер Промоутер, менеджер з продажу Керівник Сценарист, редактор, копірайтер, рерайтер Інша
Контент-менеджер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Маркетинг, реклама і дизайн: Контент-менеджер, робота

Суть роботи контент-менеджера

Робота контент-менеджера - це структура сайту, його наповнюваність всілякими новинами, графікою, відео, опитуваннями. Від такого фахівця залежить те, чи буде привабливим для користувачів інтернет-ресурс компанії. Ця посада може включати не тільки саме наповнення сайту, а і контроль роботи постерів, інших фахівців інтернет-маркетингу. У кожному інтернет-магазині, а також на сайтах великих організацій є подібна посада.  Пошук роботи контент-менеджера зараз дається швидко і легко. Цій професії навчають в університетах, але цілком можливі варіанти самонавчання. У гарних фахівців у цій сфері не буває проблем з варіантами продовження кар'єри.  

Плюси і мінуси професії

Для таких працівників сфери маркетингу і реклами є ряд переваг:

  • висока оплата праці;
  • можливість працювати на постійній основі або віддалено;
  • додатковим заробітком можуть бути разові замовлення;
  • монотонна праця може чергуватися з виконанням творчих завдань;
  • вакансії контент-менеджера з'являються регулярно за рахунок розвитку інтернет-торгівлі.

З недоліків цієї професії варто згадати про сидячий спосіб роботи. Від цього можуть з'явитися деякі проблеми зі здоров'ям. Але все можна компенсувати шляхом виконання легких фізичних вправ, участі в спортивних заходах у вільний час. Під час роботи йде серйозне навантаження на зір, тому слід придбати захисні окуляри або спеціальний екран монітора.

Пошук роботи на сайті zapp

Віртуальна біржа праці zapp відкриє можливість для контент-менеджера працевлаштуватися в солідну компанію на високооплачувану посаду. Інтерфейс сайту порадує вас зручним розміщенням розділів і підкатегорій. Система фільтрації пошукових запитів забезпечує швидкий доступ до потрібної групи оголошень. У кожному реченні передбачено «віконце» для прямого зв'язку користувача з роботодавцем. У формі для заповнення інформації є місця для вказівки діапазону заробітної плати, умов праці, обов'язків, публікації фотографій, графіків та іншої інформації. У розділі «робота, контент-менеджер» вакансії з'являються регулярно. Відстежуйте сайт zapp, щоб знайти найвигіднішу вакансію. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення