• Маркетинг, реклама і дизайн
Вся Україна
PPC / PCA. SMM, SEO, youtube Бренд-менеджер Провідні Дизайнер, макетчик по рекламі Журналіст, репортер, кореспондент Контент-менеджер Маркетолог Медіа маркетолог Менеджер з розвитку Менеджер з реклами Оператор, відео-монтажер Перекладач текстів Продюсер, режисер Промоутер, менеджер з продажу Керівник Сценарист, редактор, копірайтер, рерайтер Інша
Маркетолог Соціолог Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Маркетинг, реклама і дизайн: Маркетолог, робота

Важливість маркетингу для компаній

Робота маркетолога зараз дуже високо цінується у великих фірмах. Ці фахівці також можуть «підняти» на новий рівень маленькі компанії. Без реклами зараз важко розвинути бізнес. Щоб ваш товар або послуги зацікавили клієнтів, потрібно створювати рекламні проекти. Для цього і існують маркетологи. Їх вміння і навички дозволять підвищити попит на вашу пропозицію. Маркетологів випускають у багатьох університетах, але самі навички робити товар/послугу популярними приходять з досвідом. Для молодого маркетолога працевлаштуватися вельми проблематично. Щоб зацікавити роботодавців, потрібно мати про запас кілька придатних для певної компанії проектів.  

Швидкий пошук кращих пропозицій в інтернеті

Ставати на облік у центрі зайнятості зараз мало хто бажає. Більш доступним і простим способом знайти роботу - є віртуальні біржі праці. Вони відкривають для шукачів роботи нові можливості:

  • безкоштовне (сайт zapp) виставлення оголошень з резюме, портфоліо, послужним списком і рекомендаційними листами;
  • вакансії «маркетолог» можна сортувати за рівнем заробітної плати;
  • налагодження контактів з різними компаніями для вибору найбільш підходящої пропозиції.

Обираючи роботу в інтернеті, ви заощадите свій час і сили, знайдете кращу пропозицію з усіх можливих.

Особливості пошуку роботи на сайті Zapp

Даний сайт дозволяє компаніям знаходити професійних співробітників, а простим користувачам - гідну роботу з високим рівнем заробітної плати. Із цією віртуальною біржею пошук роботи маркетологам буде в радість. Система фільтрації пошукових запитів забезпечує швидкий доступ до потрібних оголошенням. Докладно розписані пропозиції ознайомлять вас з вимогами роботодавців, прямими обов'язками на посаді, а також іншою інформацією про компанію. В кожному оголошенні є спеціальне «віконце» для прямого зв'язку з роботодавцем або людиною, що пропонує свої послуги складання маркетингових проектів. У розділі «робота, маркетолог» вакансії ретельно перевіряються на дотримання законності. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення