• Маркетинг, реклама і дизайн
Вся Україна
PPC / PCA. SMM, SEO, youtube Бренд-менеджер Провідні Дизайнер, макетчик по рекламі Журналіст, репортер, кореспондент Контент-менеджер Маркетолог Медіа маркетолог Менеджер з розвитку Менеджер з реклами Оператор, відео-монтажер Перекладач текстів Продюсер, режисер Промоутер, менеджер з продажу Керівник Сценарист, редактор, копірайтер, рерайтер Інша
Трейдер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Маркетинг, реклама і дизайн: Менеджер з розвитку, робота

Суть професії менеджера з розвитку

Робота менеджера з розвитку полягає в створенні стратегії для компанії. Цей фахівець вивчає досвід світових брендів, впроваджує сучасні технології у виробництво для зменшення витрат і поліпшення продуктивності. Будь-який менеджер є керуючим у певному напрямку. Даний фахівець відповідає за цілісний розвиток фірми. Без такого співробітника не обходиться будь-яка велика компанія.  Його праця може бути важливішою за роботу директора чи бухгалтера. Така професія належить до сфери маркетингу та реклами. Вакансії менеджера з розвитку не так просто знайти. В основному, посади з'являються тільки на великих підприємствах, заводах, корпораціях.

Пошук роботи менеджера з розвитку в інтернеті

Віртуальні біржі праці стають неймовірно популярними. Людина може, не виходячи з дому, підібрати за рівнем своїх здібностей та іншими критеріями підходящу роботу. В інтернеті виставляються пропозиції з найму з усіх регіонів країни. Одним з кращих для пошуку роботи менеджера з розвитку є сайт zapp. Тут ви заощадите час завдяки зручному інтерфейсу і великому вибору вакансій. Користувачам відкриваються такі можливості:

  • створення безкоштовних оголошень з пошуку роботи або набору співробітників у компанію;
  • прямий зв'язок між роботодавцями та потенційним співробітником;
  • моніторинг рівня оплати в різних регіонах;
  • можливість сортування вакансій за рівнем заробітної плати;
  • можливість для дипломованих менеджерів з розвитку працевлаштуватися в компанію, гідну їх амбіцій.

Особливості користування сайтом

Інтерфейс віртуальної біржі праці zapp порадує тих людей, які слабо володіють комп'ютером. Тут немає нічого зайвого. Всі переглянуті оголошення групуються в окремий рядок. Таким чином, при подальших відвідинах сайту вам відразу ж будуть доступні вподобані пропозиції. Всі оголошення ретельно перевіряються. Компанії, які виставляють пропозиції з найму дають згоду на обробку персональних даних. Розшукуючи роботу, менеджер з розвитку вакансії може додавати закладки. На сайті zapp створені всі умови для якісного підбору персоналу. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення