• Маркетинг, реклама і дизайн
Вся Україна
PPC / PCA. SMM, SEO, youtube Бренд-менеджер Провідні Дизайнер, макетчик по рекламі Журналіст, репортер, кореспондент Контент-менеджер Маркетолог Медіа маркетолог Менеджер з розвитку Менеджер з реклами Оператор, відео-монтажер Перекладач текстів Продюсер, режисер Промоутер, менеджер з продажу Керівник Сценарист, редактор, копірайтер, рерайтер Інша
PR-менеджер Рекламний агент Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Маркетинг, реклама і дизайн: Менеджер з реклами, робота

Особливості професії рекламного менеджера

Вигідно купити або продати будь-який товар і послугу зуміє висококласний менеджер по рекламі. А знайти кращу пропозицію працевлаштування в сфері маркетингу з цієї спеціальності допоможе торгова майданчик Zapp. Зручний сервіс з розширеною системою пошуку і простим інтерфейсом істотно спрощує завдання при виборі вакансії менеджер з реклами або кандидатів на цю посаду. Можливість безкоштовно подати оголошення робить віртуальну систему досить популярною у всіх регіонах країни.

Сьогодні можна сказати, що робота менеджерів по рекламі не просто потрібна, а має особливий попит. Адже саме ці фахівці здатні забезпечити лідерство в конкурентному середовищі, красиво презентуючи переваги свого продукту або послуги.

Інтернет-ресурс – продуктивний інструмент пошуку

Щоб отримати професійного кандидата на вакансію або гарне місце, важливо правильно подати оголошення. В першу чергу слід чітко заповнити нескладну форму:

  • описати характер виконуваної роботи;
  • вказати спеціалізацію;
  • тип роботи (тимчасова/постійна);
  • графік (стандартний, гнучкий і ін);
  • необхідну освіту;
  • досвід роботи претендента;
  • пропоновану зарплату;
  • залишити контактні номери телефону для зв'язку.

Зажадавши в браузері «вакансії менеджер по рекламі», здобувач зможе переглянути всі існуючі пропозиції і вибере найцікавіше.

Враховуючи, що вимоги до претендентів постійно ростуть, треба вміти не менш ефектно і правильно подавати інформацію про себе, надаючи резюме роботодавцям. При цьому важливо пам'ятати, що завжди є можливість зайняти посаду з числа суміжних професій, наприклад, контент-менеджера. Адже головне завдання – продуктивно використовувати даний ресурс в пошуку найбільш вигідної пропозиції.

Додаткові переваги дошки Zapp

При пошуку роботи менеджер по рекламі оголошення на сайті Zapp.ua можна подати в будь-який момент, незалежно від часу доби і святкових днів. І не потрібно навіть виходити з дому і оплачувати послуги посередників. Оформлення заявки не обмежується певною кількістю символів, ні віковими чи іншими особливостями користувача. А для новачків хорошим путівником буде спеціальна форма «Подати оголошення». До того ж, завжди можна підібрати гарний зразок з уже опублікованих пропозицій.

Скориставшись послугами сервісу, ви переконаєтеся в тому, що немає більш підходящого місця, щоб швидко досягти працевлаштування на посаду менеджер по рекламі. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення