• Маркетинг, реклама і дизайн
Вся Україна
PPC / PCA. SMM, SEO, youtube Бренд-менеджер Провідні Дизайнер, макетчик по рекламі Журналіст, репортер, кореспондент Контент-менеджер Маркетолог Медіа маркетолог Менеджер з розвитку Менеджер з реклами Оператор, відео-монтажер Перекладач текстів Продюсер, режисер Промоутер, менеджер з продажу Керівник Сценарист, редактор, копірайтер, рерайтер Інша
Перекладач Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Маркетинг, реклама і дизайн: Перекладач текстів, робота

Попит на перекладачів в Україні

Раніше перекладачі текстів працевлаштуватися могли лише в якихось великих компаніях або дипломатичних установах. Це пояснювалося тим, що не так була розвинена зовнішня торгівля, як зараз. У наш час будь-яка фірма може налагодити бізнес з партнерами з інших країн.  Інтернет дозволяє знаходити вигідні пропозиції від закордонних постачальників. У Європі та інших куточках планети можна знайти майданчики для збуту товарів вітчизняного виробництва. В проведенні переговорів із закордонними компаніями більшу значимість набуває робота перекладача текстів. Такий працівник може не тільки перекласти текст у пропонованих бізнес-партнером умовах, а й скласти відповідь на іноземній мові, що вплине на престиж вашої компанії.

Ринок вакансій для перекладачів в Україні

Ситуація з попитом на послуги перекладачів змінилася в кращу сторону. Завдяки цьому випускники факультетів іноземних мов можуть знайти для себе гідну, високооплачувану посаду. Розвиток міжнародної торгівлі відкрив нові можливості для таких фахівців:

  • вакансії перекладача текстів з'являються набагато частіше;
  • постійна практика завдяки частим, разовим замовленням від вітчизняних підприємств;
  • поєднання постійної та віддаленої роботи.

Пропозиції з найму такого фахівця можна побачити в газетах, в центрах зайнятості, а також в інтернеті. Останній з названих ресурсів допоможе вам знайти роботу, не відриваючись від інших справ.

Вакансії на сайті Zapp

Дана віртуальна біржа робить процес пошуку роботи перекладачами тексту більш простим і швидким. Зручний інтерфейс дозволяє швидко зорієнтуватися в розділах і підкатегоріях. Користувачі можуть безкоштовно розміщувати оголошення з резюме, рекомендаційними листами, портфоліо та іншою, важливою для роботодавців інформацією.  Заходячи у пропозиції з найму, користувачам відкривається «віконце» для прямого зв'язку з роботодавцем. Така опція передбачає зворотний зв'язок. У розділі «робота, перекладач» вакансії розміщуються в списку за датою публікації. Щоб ваше оголошення часто проглядалося, його потрібно час від часу оновлювати. Так воно буде відображатися на початку списку.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення