• Маркетинг, реклама і дизайн
Вся Україна
PPC / PCA. SMM, SEO, youtube Бренд-менеджер Провідні Дизайнер, макетчик по рекламі Журналіст, репортер, кореспондент Контент-менеджер Маркетолог Медіа маркетолог Менеджер з розвитку Менеджер з реклами Оператор, відео-монтажер Перекладач текстів Продюсер, режисер Промоутер, менеджер з продажу Керівник Сценарист, редактор, копірайтер, рерайтер Інша
Кур'єр Менеджер Менеджер з розповсюдження Промоутер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Маркетинг, реклама і дизайн: Промоутер, менеджер з продажу, робота

Суть роботи промоутерів/менеджерів з продажу

Пошук роботи промоутером, менеджером з продажу нескладний. Всі газети і дошки оголошень рясніють листівками про те, що потрібні такі співробітники. Для такої професії не обов'язково мати вищу або навіть спеціальну освіту. Найчастіше до виконання подібних функцій компанії залучають студентів. Рідко буває постійна форма роботи. Таке можливо тільки, якщо завдання ставляться складніші, ніж роздача листівок. Приміром, компанії потрібно створити рекламну акцію з дегустацією/випробуванням продукції серед перехожих у центрі міста. Виконати подібну роботу промоутерам без досвіду не вийде. З такими проектами можуть впоратися професійні люди зі сфери маркетингу.   

Кожна професія має свої переваги і недоліки. На перший погляд проста праця рядових рекламних працівників складається з безлічі моментів, які вимагають прояву відповідальності, уважності та багатьох інших якостей. Обираючи собі тимчасову або постійну професію, потрібно враховувати тип виконуваних обов'язків. Робота менеджера з продажу, промоутера вимагає від людини таких якостей, як товариськість, нав'язливість, активність. Люди з різним темпераментом будуть по-різному виконувати свої функції. Флегматики спокійно роздадуть листівки тим, хто захоче їх брати. Сангвініки, крім прямих обов'язків, ще й заведуть нових знайомих.

Особливості працевлаштування

Для молодих людей без постійного місця роботи такі пропозиції стануть хорошою можливістю триматися на плаву у фінансовому плані, встигаючи при цьому вчитися у Вузі. Промоутером працевлаштуватися зараз дуже просто. Це може бути і офіційна робота, і неофіційна. Для студентів такий фактор малозначний. Листівки є відмінною рекламою для товарів і послуг. Зацікавленими в послугах промоутерів можуть бути організації, які проводять усілякі розважальні, спортивні заходи. Така робота може з'являтися в газетах і в інтернеті дуже часто. Оплата залежить від годин або від фактичної кількості розданих листівок/буклетів/пробників. Для менеджерів з продажу працевлаштування мало чим відрізняється від того, як це відбувається з промоутерами.

Пошук роботи промоутера/менеджера з продажів на сайті zapp

Віртуальна біржа праці zapp дозволяє компаніям знаходити для себе відповідальних і відповідним всім критеріям працівників. Шукачі роботи можуть тут звернути на себе увагу, виставивши оголошення з резюме. Сайт zapp порадує вас наступними моментами:

  • у розділі «Маркетинг, реклама та ЗМІ» вакансії промоутера розміщуються в списку за датою публікації. Так користувачі знаходять «найсвіжіші» оголошення, де ще мало бажаючих;
  • можливе сортування пропозицій по рівню оплати праці;
  • прямий зв'язок між роботодавцем і користувачем по електронній пошті, телефону, Skype, соціальним мережам.

Співробітниками віртуальної біржі ретельно перевіряються компанії, що розміщують пропозиції з найму. Щоб знайти вакансію менеджера з продажу з високою оплатою, потрібно регулярно переглядати цей ресурс. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Маркетинг, реклама і дизайн Промоутер, менеджер з продажу

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення