Нове б/в

Меблі – купівля і продаж

Один з варіантів економії сімейного бюджету

Мотивацією придбання товарів, бувших у вжитку, в першу чергу є можливість істотної економії коштів на покупку. За умови дбайливого ставлення попередніх власників, ви можете недорого купити меблеву продукцію або домашній текстиль, що за якістю нічим не відрізняються від нових виробів. Сьогодні, для того щоб купити меблі бу, немає необхідності ходити по комісійних магазинах і розпродажах. Найбільш ефективний спосіб пошуку необхідних товарів – це дошка безкоштовних оголошень.

На нашому сайті ви можете абсолютно безкоштовно розмістити оголошення куплю меблі б у, після чого вам надійде безліч привабливих за ціною пропозицій від продавців такої продукції. Вам залишиться лише провести аналіз по якості пропонованих виробів і їх ціні, вибравши оптимальний для вас варіант. Все це можна зробити в комфортних домашніх умовах, залучаючи до обговорення можливих покупок всіх членів вашої родини.

Чим приваблива дошка безкоштовних оголошень для продавця

Продаж бу меблів через інтернет теж має ряд істотних переваг:

  • відсутність додаткових витрат на рекламу;
  • доступ до великої цільової аудиторії;
  • можливість розміщення фотознімків пропонованих товарів;
  • аналіз попиту за кількістю переглядів.

Оголошення у розділі Дім і Сад складаються із текстової частини та доданих фотографій. У тексті вказується фірма - виробник, матеріал виготовлення, термін експлуатації і стан меблів. Фотознімки акцентують увагу на фурнітурі, текстурі дерева або ДСП, декоративних елементах.

Жоден покупець не буде купувати «кота в мішку», тому заздалегідь підготуйте відповіді на питання, які не знайшли свого відображення в тексті оголошення. Вони можуть бути з приводу кількості полиць в шафах, наявності замків на дверцятах і ключів від них, можливості розбирання меблів для транспортування. Безлике коротке оголошення не приверне увагу потенційних покупців, тому постарайтеся зробити свою віртуальну пропозицію максимально інформативною.

Вигідна угода без витрат на рекламу

Вся інформація, розміщена на нашому сайті, чітко структурована. У розділі продаж меблів б в окремо зібрані оголошення щодо корпусних, м'яких, кухонних, садових меблів тощо. Це істотно полегшує пошук для потенційних покупців. Продавці отримують можливість правильно сформувати ціну товару, порівнюючи аналогічні зі своєю пропозицією варіанти. Аналізуючи кількість переглядів і дзвінків можна внести коригування в  заявлену вартість товару.

Наш сайт являє собою віртуальний майданчик для зустрічі двох зацікавлених сторін. Продавці і покупці отримують можливість швидко та вигідно продати чи придбати бв меблі безкоштовно, тобто без витрат на рекламу в друкованих засобах масової інформації.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 67

« Перед 1 2 3 4