Безкаркасні, плетені меблі Вішалки, ширми Дивани Крісла, пуфи Ліжка Кухні Кухонні куточки Полиці Пуфики Спальні Стінки Столи, стільці, табурети Стільці Табурети Тумби, комоди Шафи, стінки, полиці Фурнітура, аксесуари Інше
Нове б/в
Alliber AMF Beliv Comfi Home Curver Evolutif Forester FunDesk Garden 4 You Grand Soleіl Home 4You IDaMebel KM Kulik System Mapal MaximuM Mealux Mountain Outdoor Office 4 You Palram Rondi Starski Tim Eco Unique Zeus Алеана Віка ММ Пласт Мурат Пластик Новий стиль Примтеко Плюс Тиса УкрИзраМебель Фортуна Шик Галичина Мікс меблі Інше

Крісла, пуфи – купівля і продаж

Як заощадити при покупці крісел

Багато професій пов'язані з необхідністю тривалого перебування за робочим столом. У такій ситуації необхідно обладнати робочі місця сучасними ергономічними кріслами з розширеним набором регулювань. Цей захід допоможе знизити стомлюваність працівників і в кінцевому підсумку суттєво вплине на продуктивність праці. При оформленні зон відпочинку в квартирі або в заміському будинку м'які крісла дозволяють створити обстановку, що допомагає розслабитися після важкого трудового дня, сидячи з чашкою кави перед екраном телевізора. На дачі улюбленим місцем відпочинку, за яке постійно ведеться боротьба між членами сім'ї, є крісло-качалка або шезлонг.

Якщо у вас виникла необхідність купити крісла для офісу чи будинку, ми рекомендуємо використовувати для пошуку таких меблів нашу дошку безкоштовних оголошень. Ви зможете ознайомитися з комерційними пропозиціями меблевих фірм або придбати вироби, що були у вжитку. При цьому вартість продукції, що реалізується через Інтернет, буде більш доступною, ніж у звичайних меблевих магазинах або комісіонках.

Чому меблі на Web-борді коштують дешевше, ніж у магазинах

Продаж крісел та іншої продукції у розділі Дім і Сад дошки безкоштовних оголошень не вимагає наявності торгових площ та штату продавців-консультантів. Відсутні витрати на проведення рекламної компанії. Відповідно, у продавця з'являється можливість знизити торгову націнку, зробити свою пропозицію більш конкурентоспроможною. Купити крісла бу можна у безпосереднього власника меблів, минаючи комісійні магазини, в яких зазвичай стягується певна плата за надані послуги. Всі оголошення, розміщені на сайті, містять докладний опис пропонованих до продажу виробів, а також їх фотографії. Завдяки цьому покупець може пересвідчитися, чи відповідає заявлена якість товару дійсності.

Процес пошуку та попередніх переговорів про купівлю можна здійснити в комфортних домашніх умовах, використовуючи для цього ноутбук, планшет або смартфон. Зазначені в оголошенні контактні дані продавця дозволяють у будь-який момент зв'язатися з ним для уточнення питань, що вас цікавлять. Якщо крім крісел ви плануєте купити диван, то з допомогою правильно складеного пошукового запиту можна отримати доступ до інформації про продаж саме таких комплектів м'яких меблів. Всю роботу по відбору пропозицій за вас зроблять пошукові роботи. Покупцеві потрібно лише чітко сформулювати свої вимоги, використовуючи додаткові фільтри.

Відсутність витрат і висока ефективність

Наш віртуальний торгівельний майданчик працює в цілодобовому режимі. Після заповнення нескладної реєстраційної заявки автор оголошення одержує можливість самостійно редагувати текст, видаляти його, переглядати повідомлення, що надійшли від осіб, які зацікавились товаром. Процес публікації комерційної пропозиції на Web-борді досить простий:

  • заповнення стандартної форми;
  • складання супровідного тексту;
  • завантаження фотографій;
  • активація оголошення шляхом введення адреси електронної пошти.

У разі виникнення проблемних моментів ви завжди зможете звернутися за допомогою до модератора сайту. Всі послуги на нашому інтернет-ресурсі надаються на безоплатній основі. Систематично вивчаючи на сайті нові оголошення продаж крісел, покупець збільшує свої шанси на вигідну покупку. Шляхом публікації зустрічного запиту куплю крісла бу недорого,можна активізувати процес пошуку. Запит на купівлю побачать всі учасники вторинного ринку меблів, і ви можете отримати нові привабливі пропозиції, які відповідають вашим вимогам. Завдяки Web-бордам, процес купівлі-продажу меблевої продукції став більш простим і таким,що не вимагає великих витрат часу та коштів. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 16