Безкаркасні, плетені меблі Вішалки, ширми Дивани Крісла, пуфи Ліжка Кухні Кухонні куточки Полиці Пуфики Спальні Стінки Столи, стільці, табурети Стільці Табурети Тумби, комоди Шафи, стінки, полиці Фурнітура, аксесуари Інше
Нове б/в
Alliber AMF Beliv Comfi Home Curver Evolutif Forester FunDesk Garden 4 You Grand Soleіl Home 4You IDaMebel KM Kulik System Mapal MaximuM Mealux Mountain Outdoor Office 4 You Palram Rondi Starski Tim Eco Unique Zeus Алеана Віка ММ Пласт Мурат Пластик Новий стиль Примтеко Плюс Тиса УкрИзраМебель Фортуна Шик Галичина Мікс меблі Інше

Шафи, стінки, полиці – купівля і продаж

Де придбати додаткові елементи обстановки

У міру збільшення кількості речей у квартирі часто виникає необхідність в придбанні додаткових шаф для їх зберігання. З появою шаф-купе з'явилася можливість ефективно використовувати різні ніші. При такому варіанті бічними стінками служать стіни приміщення. Меблевики встановлюють розсувні двері в нішу, а внутрішній простір шафи розбивають на функціональні відділи. В окремих випадках шафи виконують роль перегородок, що розділяють внутрішній простір квартири на окремі зони. Тим не менш, практично в будь-якій квартирі, як і раніше, використовуються і звичайні вироби з розпашними дверима. Це вузькі пенали для ванних кімнат, шафки для зберігання взуття, спортивного інвентарю, посуду тощо. Варіантів придбання додаткових предметів обстановки кілька:

  • купівля готових виробів;
  • виготовлення шаф під замовлення;
  • придбання меблевої продукції,що була у вжитку.

У всіх трьох випадках рішення питання вимагає великих часових і фінансових витрат, пов'язаних з поїздками по магазинам, комісіонкам і меблевим фірмам. Якщо у вас виникла необхідність купити шафи бу або замовити нові меблі, рекомендуємо скористатися послугами нашої дошки безкоштовних оголошень. На сайті у розділі Дім і Сад ви знайдете пропозиції від безпосередніх виробників меблів і від приватних осіб, які пропонують вироби, що були у вжитку.

Навіщо платити більше

Ціни на шафи, які реалізуються через Web-борди, набагато менше вартості аналогічних пропозицій у звичайній торговельній мережі. Продавець отримує можливість знизити свою торговельну націнку за рахунок декількох факторів:

  • немає витрат на рекламу;
  • немає необхідності в оренді торгових площ;
  • відсутність необхідності найму продавців-консультантів.

Фізичні особи, які розмістили на нашому сайті безкоштовні оголошення продаж шаф бу, пропонують меблі без націнки, яку зазвичай додають до вартості виробу в комісійних магазинах. Користуючись контактними даними продавців, покупці можуть провести переговори про покупку або замовлення на виготовлення меблів дистанційно, за допомогою сучасних засобів комунікації. Практично усі оголошення на веб-борді супроводжуються фотознімками пропонованих до продажу варіантів меблевої продукції. Продавці давно вже оцінили переваги такої презентації своїх комерційних пропозицій і з задоволенням користуються послугами нашого інтернет-ресурсу.

Асортимент пропонованої на сайті продукції регулярно оновлюється і розширюється. Регулярно вивчаючи нові оголошення продаж шаф бу, ви обов'язково знайдете варіант, що влаштовує вас в плані ціни і якості. Можна активізувати процес пошуку шляхом публікації зустрічного запиту «куплю», з зазначенням параметрів виробу. Цілком можливо, що вас зацікавить продаж тумб або комодів, які допоможуть розвантажити ваші домашні шафи, звільнивши місце для більш габаритних речей. Пропозиції по таким виробам ви знайдете шляхом натискання кількох клавіш на клавіатурі вашого комп'ютера.

Дотримання інтересів обох сторін угоди купівлі-продажу

Всі товари на Web-борді структуровано за розділами і рубриками. Авторам оголошення необхідно враховувати це при розміщенні на сайті своєї комерційної пропозиції. Пошук буде здійснюватися за ключовими словами, що містяться в пошуковому запиті покупця, тому їх наявність у заголовку та тексті оголошення обов'язкова. Зареєстровані користувачі мають можливість самостійно керувати своїм оголошенням, редагувати і видаляти текст, переглядати пропозиції, що надійшли. Кількість пропозицій від одного користувача не регламентується.

Цілодобовий доступ до інформації сайту сприяє тому, що покупець може здійснювати процес пошуку в будь-який зручний для нього час, в комфортних домашніх умовах. До обговорення фотографій і варіантів меблів можна залучити членів своєї сім'ї. Використовуючи при складанні пошукового запиту уточнюючі фільтри, можна зробити пошук більш раціональним і ефективним. Таким способом ви позбавите себе від необхідності вивчати пропозиції, які не відповідають вашим вимогам в плані вартості або матеріалу виготовлення. Купівля-продаж шаф, комодів і інших меблів з допомогою дошки безкоштовних оголошень вигідна для обох сторін, зацікавлених у подібній угоді.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Меблі Шафи, стінки, полиці

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 8