Безкаркасні, плетені меблі Вішалки, ширми Дивани Крісла, пуфи Ліжка Кухні Кухонні куточки Полиці Пуфики Спальні Стінки Столи, стільці, табурети Стільці Табурети Тумби, комоди Шафи, стінки, полиці Фурнітура, аксесуари Інше
Модульний комплект Стандартний набір Інші
Нове б/в
Alliber AMF Beliv Comfi Home Curver Evolutif Forester FunDesk Garden 4 You Grand Soleіl Home 4You IDaMebel KM Kulik System Mapal MaximuM Mealux Mountain Outdoor Office 4 You Palram Rondi Starski Tim Eco Unique Zeus Алеана Віка ММ Пласт Мурат Пластик Новий стиль Примтеко Плюс Тиса УкрИзраМебель Фортуна Шик Галичина Мікс меблі Інше

Спальні – купівля і продаж

Спальня, що відповідає вашим уявленням про затишок

При виборі комплекту меблів для спальні необхідно враховувати кілька факторів:

 • функціональність всіх елементів спального гарнітура;
 • гармонійне поєднання з дизайном приміщення;
 • колірна гамма;
 • вартість.

Саме останній пункт цього переліку може стати непереборною перешкодою між вашою мрією та реальністю. Цінники на деякі меблеві комплекти явно не відповідають якості пропонованої продукції. В той же час є реальна можливість придбати меблі для спальні, виготовлені з природних матеріалів, за цілком доступною ціною. Для цього необхідно ретельно вивчити меблеву продукцію, представлену на вторинному ринку.

Сьогодні вільно можна обійтися без утомливих походів по комісійним магазинам, що пропонують речі з відповідною націнкою. Завдяки нашій дошці безкоштовних оголошень ви зможете істотно розширити свій вибір і здійснити пошук дистанційно, в комфортних домашніх умовах. У перегляді різних варіантів можуть брати участь члени вашої родини, так як в переважній більшості оголошення про продаж спалень бу супроводжуються якісними фотографіями.

Всі переговори можна проводити дистанційно

Крім фотознімків, комерційні пропозиції на Web-борді містять докладний опис предмета продажу:

 • перелік виробів, що входять у спальний гарнітур;
 • матеріал виготовлення;
 • назва фірми-виробника;
 • ціна і можливість торгу;
 • контакти продавця.

Цих даних цілком досить для того, щоб скласти для себе чітке уявлення про товар. Зв'язавшись з продавцем по телефону або через Інтернет, ви зможете уточнити всі додаткові запитання:

 • тканина, що застосовується для оббивки;
 • механізм відкривання ліжка;
 • матеріали і якість матраца тощо.

Купівля спальні бу на дошці безкоштовних оголошень приваблива тим, що ви маєте можливість торгу. В результаті переговорів з продавцем ціна може бути істотно знижена. Вашими аргументами стане посилання на наявність більш привабливих пропозицій, розміщених на сторінках сайту. Незайвим буде узгодити з продавцем можливість розбирання і доставки меблів. Вартість цих послуг сьогодні досить висока, і це необхідно враховувати при плануванні витрат на покупку.

Ефективність реклами та результативність пошуку

Незважаючи на те, що ви здійснюєте купівлю дистанційно, у вас є можливість реально оцінити стан гарнітура, що продається. Ви можете попросити продавця зробити додаткові фотографії меблів і скинути їх на ваш комп'ютер, планшет або телефон. Якщо в комплекті не передбачені необхідні вам елементи, ви зможете підібрати їх за допомогою публікації на сайті зустрічного запиту, наприклад, куплю пуфики.

Систематично вивчаючи нові оголошення продаж спалень бу, які регулярно з'являються на нашому веб-борді, ви рано чи пізно зможете підібрати ідеальний варіант покупки. Цьому процесу достатньо приділяти 15-20 хвилин вільного часу, на відміну від багатогодинних походів по меблевим комісіонкам і розпродажам. Продавці меблів вже давно оцінили всі переваги реклами на нашому інтернет-ресурсі і активно ними користуються. В результаті задоволеними залишаються обидві зацікавлені в угоді сторони. Завдяки Інтернету процес купівлі-продажу меблів бу став більш комфортним і результативним.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення