Безкаркасні, плетені меблі Вішалки, ширми Дивани Крісла, пуфи Ліжка Кухні Кухонні куточки Полиці Пуфики Спальні Стінки Столи, стільці, табурети Стільці Табурети Тумби, комоди Шафи, стінки, полиці Фурнітура, аксесуари Інше
Нове б/в
Alliber AMF Beliv Comfi Home Curver Evolutif Forester FunDesk Garden 4 You Grand Soleіl Home 4You IDaMebel KM Kulik System Mapal MaximuM Mealux Mountain Outdoor Office 4 You Palram Rondi Starski Tim Eco Unique Zeus Алеана Віка ММ Пласт Мурат Пластик Новий стиль Примтеко Плюс Тиса УкрИзраМебель Фортуна Шик Галичина Мікс меблі Інше

Столи, стільці, табурети – купівля і продаж

Столи у всьому своєму різноманітті

Важко назвати більш багатофункціональні меблі, ніж столи. Письмові для офісу або кабінету, журнальні для вітальні, кухонні, столи-книжки, трансформери – цей перелік можна продовжувати дуже довго. При їх виготовленні використовуються самі різні матеріали:

  • натуральна деревина;
  • ламінована ДСП;
  • пластик;
  • скло;
  • плити МДФ тощо.

Вибір матеріалу залежить від того, в яких умовах експлуатуватиметься такий виріб і яким впливам він буде піддаватися.

Якщо перед вами стоїть завдання купити стіл для кухні, то необхідно вибирати матеріали, стійкі до механічних і хімічних впливів, які володіють достатньою вологостійкістю. В офісному столі на перший план виходить його ергономічність і функціональність. Такі вироби обладнуються навісними тумбами для зберігання паперів, полицями під клавіатуру, візками під системний блок комп'ютера.

На нашому Web-борді столи представлені у всьому своєму різноманітті. Безкоштовні оголошення про продаж столів, розміщені на сайті, містять повний опис пропонованої продукції та її фотографії. Ви знайдете у нас пропозиції від виробників меблів і вироби, що були у вжитку.

Купити меблі або замовити індивідуальне виготовлення

При складанні пошукового запиту куплю стіл, для дошки безкоштовних оголошень, необхідно максимально конкретизувати свої вимоги. Це можна зробити за допомогою фільтрів, вказавши в тексті призначення столу, матеріал виготовлення, габаритні розміри тощо. У разі пошуку меблів, що були у вживанні, часто вказується гранична ціна. Цілком можливо, що покупець зможе вибрати відповідний варіант з тих пропозицій, які вже є в базі даних розділу Дім і Сад. У випадку, якщо жодна з них не відповідає вашим запитам, можна замовити індивідуальне виготовлення необхідного виробу.

Послугами нашого сайту із задоволенням користуються виробники меблів, рекламуючи свою продукцію через мережу Інтернет. Рекламна компанія на Web-борді не вимагає жодних фінансових витрат. Відповідно ціни на столи, які реалізуються через дошку безкоштовних оголошень, набагато нижче тих, які ви побачите в звичайних меблевих магазинах. Вартість меблів, що була у вживанні, на нашому інтернет-ресурсі нижче, ніж в комісійних магазинах. Ви купуєте товар у його власника, не оплачуючи при цьому послуги посередників.

Всі послуги Web-борда надаються на безоплатній основі

Публікація безкоштовного оголошення зводиться до кількох елементарних дій:

  • заповнення стандартної форми оголошення;
  • складання супровідного тексту;
  • завантаження фотографій пропонованого товару.

Після реєстрації на сайті, користувач отримує можливість управління своїм оголошенням. Він може самостійно вносити зміни та доповнення, а також видаляти свою комерційну пропозицію. У разі виникнення будь-яких труднощів можна звернутися за допомогою до модератора сайту.

Докладний опис і фотографії меблевої продукції, що реалізується, полегшують задачу, яка стоїть перед покупцем. За короткий період ви можете переглянути десятки пропозицій, які надійшли у відповідь на ваш запит. Використовуючи контактні дані продавця, можна уточнити всі  деталі, обумовити суму знижки, умови оплати тощо.

Вивчаючи нові оголошення про продаж столів, які регулярно з'являються на сайті, ви рано чи пізно знайдете варіант, що влаштовує за якістю і за ціною. Якщо ви вирішите замовити стіл в одній з меблевих фірм, то всі узгодження, включаючи дизайнерське рішення, можна провести дистанційно, використовуючи сучасні засоби комунікації. Користуючись послугами нашого Web-борда, ви зможете підібрати та купити стільці, які гармонійно поєднуються зі столом за кольором і дизайном. Послуги по проведенню реклами та пошуку варіантів на сайті не вимагають ніяких фінансових витрат.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Меблі Столи, стільці, табурети

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 9