Безкаркасні, плетені меблі Вішалки, ширми Дивани Крісла, пуфи Ліжка Кухні Кухонні куточки Полиці Пуфики Спальні Стінки Столи, стільці, табурети Стільці Табурети Тумби, комоди Шафи, стінки, полиці Фурнітура, аксесуари Інше
Alliber AMF Beliv Comfi Home Curver Evolutif Forester FunDesk Garden 4 You Grand Soleіl Home 4You IDaMebel KM Kulik System Mapal MaximuM Mealux Mountain Outdoor Office 4 You Palram Rondi Starski Tim Eco Unique Zeus Алеана Віка ММ Пласт Мурат Пластик Новий стиль Примтеко Плюс Тиса УкрИзраМебель Фортуна Шик Галичина Мікс меблі Інше

Табурети – купівля і продаж

Компактно, зручно і недорого

Враховуючи метраж кухонь в типових багатоповерхівках, при розстановці меблів господарям доводиться боротися буквально за кожен квадратний сантиметр площі. Багато хто йдуть шляхом зменшення ширини поверхні робочих столів, купують більш компактні комплекти меблів. Розглядаючи різні варіанти місць для сидіння, у цьому випадку, віддають перевагу табуретам. Вони займають набагато менше місця, ніж стільці, при необхідності вільно ховаються під обідній стіл. Деякі табурети можна збирати в стопку, надягаючи їх один на інший. У разі приходу гостей у вас завжди є можливість збільшити кількість посадкових місць для дружньої посиденьки на кухні.

Скориставшись послугами нашої дошки безкоштовних оголошень ви зможете придбати табурети за цінами, значно нижче ринкових. На сайті ви знайдете пропозиції від виробників меблевої продукції і від приватних осіб, що пропонують купити табурети бу. Більш доступні, порівняно з пропозиціями меблевих  і комісійних магазинів, ціни легко пояснити:

  • відсутність витрат на рекламу;
  • немає необхідності в оренді торгових площ і найманні продавців-консультантів;
  • немає комісійної націнки (варіант бу).

За рахунок зниження витратної частини продавець може дозволити собі виставити товар за більш привабливою і конкурентоспроможною ціною.

Як скласти текст оголошення для Web-борда

Асортимент представленої на нашому Web-борді меблевої продукції досить широкий. Тут можна вибрати і купити стільці, крісла, кухонні куточки. На сайті регулярно публікуються нові оголошення продаж табуретів, що дуже приваблює потенційних покупців і відповідно збільшує кількість переглядів комерційних пропозицій. Використовуючи при складанні пошукового запиту фільтри, можна зробити процес пошуку більш раціональним і ефективним. Покупець може конкретизувати свої вимоги до товару:

  • модель табурета (барний, кухонний);
  • матеріал виготовлення (дерево, метал);
  • цінові рамки тощо

В цьому випадку пошукові роботи видадуть вам пропозиції, що відповідають вашим запитам.

Практично всі комерційні пропозиції на дошці безкоштовних оголошень супроводжуються фотознімками пропонованих до продажу виробів. Покупець має можливість візуально оцінити стан меблів бу або дизайнерське рішення виробів, що виготовляються під замовлення. Продавцю необхідно враховувати деякі тонкощі написання оголошення для веб-борда. Бажано, щоб і в заголовку і в тексті були присутні ключові слова, які найбільш часто застосовуються при складанні пошукових запитів.

У текстовій частині оголошення про продаж табуретів необхідно дати докладний опис виробів, роблячи акцент на привабливих сторонах такої покупки (ексклюзивний дизайн, оригінальний матеріал оббивки, демократична вартість, можливість торгу). Вкажіть всі можливі варіанти для зворотного зв'язку і не забувайте регулярно переглядати повідомлення, що надходять на вашу адресу. Реєстрація на сайті дасть вам можливість керувати своїм оголошенням, самостійно вносити необхідні зміни, аж до повного видалення тексту.

Висока результативність продажів на віртуальному сервісі

Для того, щоб опублікувати безкоштовні оголошення про продаж табуретів  або інших меблів на нашому сайті, зовсім не потрібно бути комп'ютерним генієм. Досить елементарних навичок користування комп'ютером. Заповнивши нескладну реєстраційну заявку і склавши текст оголошення, ви активуєте його введенням адреси своєї електронної пошти. Завантаження фотографій теж не викличе ніяких труднощів. При необхідності ви завжди зможете звернутися за допомогою до модератора сайту. Всі послуги на нашому веб-борді надаються на безоплатній основі.

Інформація доступна користувачам 24 години на добу. Крім вивчення існуючих пропозицій, покупці можуть виставити на сайті свій зустрічний запит куплю табурети бу. У розділі «Допомога» ви зможете ознайомитися з рекомендаціями для користувачів нашої дошки безкоштовних оголошень, отримати відповіді на питання, що стосуються реєстрації, активації оголошення і завантаження фотографій. Зрозуміле меню і прості правила користування сайтом полегшують купівлю-продаж меблевої продукції через Інтернет. Завдяки цьому процес придбання став більш комфортним, а результативність продажів збільшилася в кілька разів. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2