Безкаркасні, плетені меблі Вішалки, ширми Дивани Крісла, пуфи Ліжка Кухні Кухонні куточки Полиці Пуфики Спальні Стінки Столи, стільці, табурети Стільці Табурети Тумби, комоди Шафи, стінки, полиці Фурнітура, аксесуари Інше
Нове б/в
Alliber AMF Beliv Comfi Home Curver Evolutif Forester FunDesk Garden 4 You Grand Soleіl Home 4You IDaMebel KM Kulik System Mapal MaximuM Mealux Mountain Outdoor Office 4 You Palram Rondi Starski Tim Eco Unique Zeus Алеана Віка ММ Пласт Мурат Пластик Новий стиль Примтеко Плюс Тиса УкрИзраМебель Фортуна Шик Галичина Мікс меблі Інше

Тумби, комоди – купівля і продаж

У вас є проблема, а у нас – варіант її швидкого вирішення

Часто виникають ситуації, коли до існуючого комплекту меблів необхідно докупити додаткові елементи. Це може бути викликано переплануванням квартири або критичним заповненням існуючих шаф і шухляд. У цій ситуації господині зазвичай купують готові комоди або замовляють багатофункціональні тумби в одній з меблевих фірм. Можна спробувати пошукати підходящі вироби в комісійних магазинах або на розпродажах. Цей процес займає чимало часу і не завжди приносить бажаний результат. Користуючись послугами нашої дошки безкоштовних оголошень ви зможете придбати тумби та комоди за дуже привабливими цінами, скоротивши при цьому час пошуку до мінімуму.

На нашому веб-борді ви знайдете комерційні пропозиції від безпосередніх виробників меблів і від приватних осіб, що пропонують вироби, що були у вжитку. Розміщені у розділі Дім і Сад оголошення про продаж тумбочок, комодів, містять докладний опис пропонованої до реалізації меблевої продукції та фотографії цих виробів. Зручний пошук і простий алгоритм роботи залучають на наш інтернет-ресурс численних користувачів зі всієї України, збільшуючи тим самим шанси на вдалу продаж і купівлю меблів та інших побутових предметів.

Пошук товарів через Інтернет найбільш ефективний 

Інформація на сайті регулярно поповнюється свіжими пропозиціями. Систематично вивчаючи нові оголошення продаж тумб і комодів бу, потенційні покупці мають можливість вивчити стан цього сегменту ринку меблів і зважити свої фінансові можливості. Пошук підходящих за якістю і ціною варіантів можна активізувати, якщо опублікувати на сайті безкоштовне оголошення куплю тумбу, комод бу.

При складанні пошукового запиту покупець може використовувати уточнюючі фільтри, відсікаючи тим самим варіанти, що не представляють для нього інтересу. У цьому випадку вашій увазі будуть представлені пропозиції, що відповідають заданим параметрам. До їхнього переліку можуть входити наступні критерії:

  • матеріал виготовлення (натуральн деревина, ДСП, пластик);
  • гранична вартість;
  • місце розташування фірми-виробника або продавця меблів бу.

Не можна нехтувати останнім пунктом цього списку. Адже вас не зацікавить продаж шаф, які знаходяться в іншому місті, навіть якщо їх вартість буде досить привабливою. Вказавши в пошуковому запиті конкретні вимоги до товару, в тому числі і його місцезнаходження, ви зробите свій пошук більш раціональним.

Чому вартість товарів на Web-бордах найбільш приваблива

Як правило, продаж тумб, комодів і інших меблів через Web-борди здійснюється за дуже привабливими   цінами. Це має своє логічне обґрунтування. Використовуючи в якості торгової площадки дошку безкоштовних оголошень, виробники меблів істотно знижують свої накладні витрати. Економія полягає в наступному:

  • відсутність витрат на рекламу;
  • немає необхідності в оренді торгових площ;
  • не потрібно наймати на роботу продавців-консультантів і платити їм зарплату.

Приватні особи можуть собі дозволити істотно знизити ціну за рахунок того, що у них відпадає необхідність оплачувати послуги комісійних магазинів.

Покупці вже давно оцінили економічну доцільність придбання товарів через веб-борди. В результаті задоволеними залишаються обидві зацікавлені в угоді сторони. Переваги такого варіанту купівлі-продажу на цьому не закінчуються. Наш сайт доступний в цілодобовому режимі. Всі послуги з розміщення оголошень про продаж і купівлю товарів надаються на безоплатній основі.

Процес публікації комерційних пропозицій зводиться до кількох елементарних дій, що не вимагає особливих навичок володіння комп'ютером. Результативність оголошення про купівлю-продаж тумб, комодів, розміщеного на нашому інтернет-ресурсі, набагато вище ефективності платної реклами в засобах масової інформації.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2