• Медицина і фармація
Вся Україна
Адміністратор клініки Ветеринарний лікар Врач УЗД, рентген Інструктор ЛФК Масажист медик Мед представник Медеждер по мед. товарам Медсестра, доглядальниця Провізор, фармацевт Працівник аптеки Працівник лабораторії Сімейний лікар Спеціаліст по ветеринарії, кінолог Техніки по протезів і оптиці Прибиральниця, санітарка Вузькі фахівці Хімік Інша
Акушер Медсестра Доглядальниця Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Медицина і фармація: Медсестра, доглядальниця, робота

Ринок вакансій для молодших медичних працівників

Для медсестер, доглядальниць працевлаштуватися зараз стало набагато простіше. В кожному місті будуються приватні клініки. Це створює додаткові робочі місця для випускників медичних навчальних закладів. Поява віртуальних бірж відкриває такі можливості для медиків:

  • моніторинг рівня заробітних плат у приватних клініках регіону, а також зіставлення оплати праці в різних областях України;
  • написання безкоштовних (сайт zapp) оголошень з пропозиціями з найму або резюме;
  • пошук роботи медсестри, доглядальниці можна здійснювати не виходячи з дому, не відриваючись від своїх справ;
  • системи фільтрації запитів дозволяють відбирати пропозиції за різними вимогами.

Робота для медсестер в Україні

Скорочення кадрів у державних лікарнях спонукає медичних працівників шукати собі місце в приватних лікувальних закладах. Спеціалістів приваблює більш високий рівень оплати, щадний графік роботи, а також інші фактори, недоступні для бюджетних клінік. Робота медсестри може включати різні обов'язки. У форс-мажорних ситуаціях вона повинна бути і в ролі лікаря. Така робота повинна бути високооплачуваною. Знайти гідну посаду в різних регіонах України можна за допомогою спеціалізованих інтернет-ресурсів. Одним з кращих майданчиків для подібних оголошень є віртуальна біржа праці zapp. Тут регулярно з'являються пропозиції з найму медичних працівників. При виборі вакансій медсестри користувачі можуть сортувати оголошення за мірою збільшення або зменшення заробітної плати.

Робота для доглядальниць в Україні

Посада доглядальниці часто з'являється закордоном. Заможні пенсіонери з Європи запрошують колишніх медсестер та інших фахівців, які знають основи медичного догляду за їхніми мірками за невеликі гроші з нашої країни. Такої професії можна й не навчатись, але з літніми людьми слід бути готовим до можливих ускладнень здоров'я. Робота доглядальниці з'являється іноді і в нашій країні, але рівень оплати, найчастіше, набагато нижче. На сайті zapp можуть з'являтися пропозиції з найму і по Україні, і з інших країн. При публікації пропозицій потрібно давати згоду на обробку персональних даних.  Ви зможете написати своє резюме і виставити його абсолютно безкоштовно на сайті zapp. З даним сервісом користувачеві вдасться знайти найбільш вигідні вакансії доглядальниці. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Медицина і фармація Медсестра, доглядальниця

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення