• Медицина і фармація
Вся Україна
Адміністратор клініки Ветеринарний лікар Врач УЗД, рентген Інструктор ЛФК Масажист медик Мед представник Медеждер по мед. товарам Медсестра, доглядальниця Провізор, фармацевт Працівник аптеки Працівник лабораторії Сімейний лікар Спеціаліст по ветеринарії, кінолог Техніки по протезів і оптиці Прибиральниця, санітарка Вузькі фахівці Хімік Інша
Провізор Фармаколог Фармацевт Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Медицина і фармація: Провізор, фармацевт, робота

Функції провізора і фармацевта

Роботу провізора по-іншому можна назвати продавцем в аптеці. По суті, так воно і є, тільки це розширена професія продавця. У цього фахівця має бути фармацевтична освіта. Провізори зобов'язані мати уявлення про способи застосування, призначення лікарських препаратів, обмеження щодо їх використання та можливі побічні ефекти. Такий працівник повинен розуміти, що написано в рецепті за медичними скороченнями. Робота фармацевта зазвичай мало чим відрізняється від дій провізора. Обидва цих спеціаліста трудяться в аптеці. Фармацевт - це більш навчений в плані використання фармакологічних препаратів працівник. Він може дати повноцінну консультацію клієнту.

Ринок вакансій в Україні

Зараз з'являється все більше аптечних мереж. Аптеки можна зустріти в будь-якій частині міста. Провізором, фармацевтом працевлаштуватися дуже просто, якщо є на те відповідна освіта. Пропозиції з найму часто з'являються на інтернет-ресурсах. Переваги пошуку вакансії в інтернеті:

  • не потрібно витрачати сили на черги в центрі зайнятості;
  • можливість проходження первинного етапу співбесід в онлайн-режимі - по телефону, Skype, у соціальних мережах;
  • моніторинг рівня оплати праці, пропонований в різних аптечних мережах;
  • самостійне розміщення резюме на спеціалізованих сайтах для безкоштовних оголошень;
  • швидкий пошук роботи провізора, фармацевта, не виходячи з дому;
  • налагодження контактів із роботодавцями для можливої співпраці у майбутньому.  

Пошук роботи на сайті zapp

Віртуальна біржа zapp відкриває для медичних працівників та організації додаткові можливості в плані пошуку роботи і якісного набору персоналу. Зручний інтерфейс доступний для розуміння навіть тим, хто слабо володіє комп'ютером. Немає нічого зайвого. За мить можна знайти цікаву підкатегорію оголошень. Вакансії провізора, фармацевта знаходяться в одному розділі. Далі ви зможете перейти в конкретну категорію. Оголошення випадають у списку за датою публікації. За бажанням користувач може змінювати сортування на такий лад,  як «на початку дешеві» і «на початку дорогі». Вподобані пропозиції при наступних відвідинах сайту будуть відображатися окремою групою. Таким чином, для користувача відкривається швидкий доступ до потрібних вакансій провізора і будь-якої іншої професії. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення