• Медицина і фармація
Вся Україна
Адміністратор клініки Ветеринарний лікар Врач УЗД, рентген Інструктор ЛФК Масажист медик Мед представник Медеждер по мед. товарам Медсестра, доглядальниця Провізор, фармацевт Працівник аптеки Працівник лабораторії Сімейний лікар Спеціаліст по ветеринарії, кінолог Техніки по протезів і оптиці Прибиральниця, санітарка Вузькі фахівці Хімік Інша
Алерголог Ангиохирург Андролог Анестезіолог Аритмолог Артролог Валеолог Генетик Зубний технік Нарколог Невропатолог Стоматолог Уролог Хірург Ендокринолог Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Медицина і фармація: Вузькі фахівці, робота

Бути медиком – престижно

Медицина ділиться на різні галузі. Існує безліч вузьких спеціалізацій, в яких працюють такі лікарі, як:

  • ендокринолог;
  • хірург;
  • стоматолог, зубний технік;
  • уролог;
  • невропатолог;
  • нарколог;
  • алерголог.

Це далеко не повний перелік робіт, професій, які можна отримати в медичному університеті. Робота вузьких фахівців затребувана і добре оплачується. Можна працювати не тільки в державній лікарні, але і в приватній клініці. З пошуком роботи вузьким фахівцем, наприклад отоларингологом або андрологом, допоможе сайт zapp.ua. Багато великих лікувальних установ розміщують свої вакантні пропозиції на даному ресурсі.

Щоб стати хорошим лікарем недостатньо простої освіти. Потрібно мати безліч особистісних якостей, які дозволять сумлінно виконувати свої обов'язки. Лікар повинен вміти зберігати спокій за будь-яких обставин, бути холоднокровним, але, одночасно, милосердним, володіти широкими знаннями у своїй галузі, вміти підтримати пацієнта. Такі риси, як пунктуальність, мобільність, акуратність і комунікабельність є обов'язковими для справжнього професіонала своєї справи.

Якщо ви вважаєте себе висококваліфікованим медиком, то проблем з працевлаштуванням вузьким фахівцем виникнути не повинно. Торгівельний майданчик Zapp пропонує найбільш повні бази даних роботодавців своїм користувачам. Ознайомитися зі списком вакантних місць може навіть не зареєстрований користувач. Знайти роботу мрії тепер набагато легше.

Україна потребує молодих лікарів

На жаль, дуже маленька кількість випускників наважується йти в медичні університети. Це не дивно, так як раніше в державних лікарнях були мізерні зарплати. В останні роки ситуація покращилася, адже держава провела медичні реформи, які дозволили підняти платню лікарям. Уряд дуже сподівається, що число людей, що йдуть в медицину, стрімко збільшиться. На ринку праці дуже багато вакансій вузьких фахівців, адже це дуже затребувана професія.

Переваги Zapp

Основною гідністю сайту zapp.ua є його багатофункціональність. Користувач може займатися не тільки пошуком вакансій вузького фахівця, але і паралельно ознайомлюватися з низкою інших пропозицій. Також, хочеться зазначити, що даний інтернет ресурс оснащений зручним пошуком вакантних місць. Здобувач може встановити персональні фільтри відбору вакансій (досвід роботи, графік, розмір заробітної плати, тип зайнятості, рівень освіти), що заощадить час на пошук бажаної посади. Шукайте роботу разом із Zapp.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення