• Мототехніка
Вся Україна
Спортбайк Мотоцикл Мопед Квадроцикл Скутер, моторолер Мотовездеход Картинг Снігохід Мотоцикл з коляскою мотоаксесуарів військово-промислового комплексу Інше

Вид пального Бензин Газ Газ / Бензин Газ метан Газ пропан-бутан Гібрид Дизель Інше
Кардан Ремінь Ланцюг
Тип КПП

Колір

Купівля та продаж Мопедів

Широкий вибір мопедів на сайті zapp.ua

Продаж мопедів на цьому віртуальному торгівельному майданчику дозволяє недосвідченому мотогонщику підібрати підходящу для своїх навичок модель. В асортименті також є мопеди для професійних спортсменів, для роботи та багато інших. Ви виконаєте свою мрію або мрію свого сина з інтернет-ресурсом Zapp. Даний сайт містить оголошення від виробників, а також від приватних власників, які створили оголошення «мопед». У каталозі є моделі таких брендів, як Alpha, «Рига» та інших. Широкий вибір дозволяє знайти саме той транспортний засіб, який буде відповідати всім вашим побажанням.

Придбання та продаж двоколісного транспорту з пробігом

Якщо ви збираєтеся придбати мопед в подарунок своєму синові, то для навчання їзді може цілком підійти модель від колишніх власників. Так початківець гонщик зможе розібратися з усіма механізмами й особливостями управління, а ви заощадите кошти для інших потреб. Придбатити мопед б/в на даному сайті – не складе великих труднощів навіть для тих, хто не особливо володіє комп'ютерними навичками. В потрібному розділі будуть представлені оголошення від виробників і приватних власників. Щоб придбати б/в мопед, необхідно вказати цю вимогу в пошуку за допомогою зручної системи фільтрації.

Переваги придбання мопедів на цьому інтернет-ресурсі

Обираючи собі модель, багато клієнтів відштовхуються від ціни і марки виробника. Віртуальний торгівельний майданчик включає такі послуги для клієнтів:

  • законний продаж мопедів б/в;
  • моніторинг цін;
  • розміщення власних оголошень;
  • здійснення обміну з іншими користувачами;
  • пошук варіантів з можливим торгом.

Наявність підкатегорій допоможе вам знайти мопед або інший вид мототехніки певного виробника. Так ви заощадите свій час для пошуку. Сайт Zapp порадує вас широким спектром послуг, регулярним оновленням асортименту. За невеликими цінами тут можна знайти надійний, робочий мопед бву від перевірених власників або новеньку модель, яка щойно вийшла з виробничого конвеєра. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2