• Мототехніка
Вся Україна
Спортбайк Мотоцикл Мопед Квадроцикл Скутер, моторолер Мотовездеход Картинг Снігохід Мотоцикл з коляскою мотоаксесуарів військово-промислового комплексу Інше

Вид пального Бензин Газ Газ / Бензин Газ метан Газ пропан-бутан Гібрид Дизель Інше
Кардан Ремінь Ланцюг
Тип КПП

Колір

Купівля та продаж Скутерів і моторолерів

Моторолери і скутери – ідеальний транспорт для міста і селища

Продаж скутерів останнім часом набирає обертів. Друга назва моторолерів пішла від англійського to scoot, що в перекладі означає: «тікати». Сьогодні скутер є засобом пересування не тільки пустотливих підлітків. Цей підвид мототехніки користується попитом і серед літніх людей. В умовах великого міста офісним співробітникам зручно добиратися на роботу на скутері, проїжджаючи «крізь» пробки на дорогах. Сучасні моделі випускаються з підвищеним рівнем комфорту і безпеки.

Продаж та придбання моторолерів

Створюйте або знаходьте оголошення «скутер» на віртуальному торгівельному майданчику Zapp. Цей сайт призначений для вільної торгівлі приватних осіб, а також надання послуг торгівельним компаніям. В даному розділі ви зможете не тільки придбати транспортний засіб, а й продати свій. Застояний без діла скутер перестане займати місце в гаражі, принесе вам додатковий капітал для майбутніх покупок.

Оголошення складається за допомогою заданої форми. Вам потрібно буде тільки вписати достовірні дані про свій моторолер б/в. Описуючи його, вказуйте усі найменші деталі. Ваше оголошення буде більш цікавим для покупців, і не буде зайвих дзвінків для уточнення інформації. Сайт надає такі можливості:

  • моніторинг цін на товар або послугу;
  • швидкий і зручний пошук скутерів за критеріями за допомогою системи фільтрації запитів;
  • придбання, обмін та продаж моторолерів б/в.

Особливості користування послугами інтернет-ресурсу

У процесі вибору моделі транспортного засобу покупці можуть безпосередньо зв'язатися з реальним власником. Завдяки цьому ви дізнаєтеся всі переваги та недоліки певного моторолера. З продавцем можна домовитися про умови транспортування, сторгуватися на якусь суму. Наявність підкатегорій дозволяє обрати групу моторолерів певного виробника, потужності або в заданих межах ціни.

Не проблема, якщо відразу нічого не припало до душі. Протягом декількох днів ви зможете переглянути ще багато нових оголошень і підібрати оптимальну модель. З сайтом zapp ви зможете вигідно придбати скутер б/в або нову модель моторолера за доступними цінами. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1