• Нерухомість
Вся Україна
Аварійний коммисар Лікар-координатор Менеджер з продажу (страхування) Менеджер з нерухомості Ріелтор Керівник Спеціаліст зі страхування Страховий агент Консультант зі страхування Експерт-оцінювач Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Нерухомість, робота

Нерухомість, страхування – перспективна сфера діяльності

Стрімкий розвиток ринкових відносин відкриває дуже широкі перспективи для сфер, які у минулі часи були не досить розвинені. Так, робота в агентстві нерухомості стала більш привабливою за умовами праці і більш прибутковою. Ця галузь отримала можливість перебудувати основні принципи діяльності, використовуючи нові інтернет-технології. Затишні офіси з добре обладнаними робочими місцями, автоматизація багатьох процесів та ефективна реклама – цікавий варіант для молодих, усього лише початківців, і для досвідчених фахівців.

Не менше приваблює сьогодні і робота у страхуванні, особливо тих, кому не підходить жорсткий графік роботи. Сучасні страхові компанії налаштовують свої процеси так, щоб співробітники могли вести справи повністю через інтернет. І це зручно навіть для жінок, які перебувають у декретній відпустці. Не менш вигідно в плані додаткового заробітку або нового виду діяльності для літніх людей, які з якихось причин втратили робоче місце або просто відмовилися від непосильної і низькооплачуваної роботи.

На сторінках рекламного майданчика zapp.ua завжди є цікаві пропозиції  роботи в Україні.

Що слід знати про роботу в даній сфері

Перш за все, слід розуміти, що агентство нерухомості вакансії пропонує для людей, готових серйозно працювати самостійно. Адже для укладання вигідних угод треба проявляти кмітливість, бути азартним, мати активну життєву позицію і досить швидкий темп роботи. Можливо, буде потрібно пройти додаткове навчання, освоїти основи самоорганізації, проштудіювати правила спілкування в роботі з людьми. Хоча, не можна не відзначити, що робота у агента дуже цікава, при цьому роботодавець не вимагає спеціальної освіти, що можна вважати додатковою перевагою.

Зверніть увагу на пропозиції в розділі нерухомість – вакансії, в основному, затребувані на рівні рядових співробітників:

  • агент;
  • менеджер;
  • маркетолог;
  • ріелтор;  
  • помічник перерахованих фахівців.

Практично така ж картина спостерігається в розділі вакансії страхування:

  • страховий консультант;
  • страховий представник;
  • страховий агент;
  • експерт-оцінювач та ін.

Діяльність у цих сферах схожа і будується на одних принципах. Тут треба бути активним і енергійним, вміти раціонально використовувати час, не лінуватися освоювати нові технології та методи. Не секрет, що сьогодні агентства беруть на себе підготовку та оформлення документів та юридичний контроль, бухгалтерський супровід. Але саме фахівці надають посередницькі послуги між покупцем і продавцем. І від їх обсягу отримують свій відсоток.

Як використовувати сервіс віртуального майданчика

Якщо вам цікаві вакансії у страхуванні та нерухомості, а вище перераховані функції цілком влаштовують, сміливо приступайте до пошуку. Розміщуйте оголошення на сторінці сайту zapp.ua робота в нерухомості або страхування, чітко опишіть всі свої здібності і знання, вкажіть бажаний рівень оплати праці та інші запити. І менеджери компаній самі зроблять вам пропозицію. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Нерухомість

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення