• Нерухомість
Вся Україна
Аварійний коммисар Лікар-координатор Менеджер з продажу (страхування) Менеджер з нерухомості Ріелтор Керівник Спеціаліст зі страхування Страховий агент Консультант зі страхування Експерт-оцінювач Інша
Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Нерухомість: Консультант зі страхування, робота

Страхування – перспективна сфера діяльності

Ринок праці України заполонили нові вакансії. Одна з яких – робота консультанта зі страхування. Ця посада схожа з роботою страховиків.

Консультанти зі страхування займаються пошуком нових людей для клієнтських баз, укладають угоди, ведуть переговори з потенційними клієнтами, рекламують свою роботу, відвідують різні тренінги, щоб підвищити свої навички з продажів. Можна сказати, що вони торгові представники, але не ті, які продають товар, а ті, які продають впевненість у завтрашньому дні.

Робота консультанта зі страхування, звичайно, дуже важка праця. Вам належить зіткнутися лицем до лиця з найрізноманітнішими людьми, відвідувати безліч організацій, щоб застрахувати якомога більше клієнтів, адже заробітна плата, в більшості випадків, нараховується від відсотка продажів полісів. Якщо ви активна та комунікабельна людина, яка не відчуває труднощів у спілкуванні з людьми, то вакансія консультанта зі страхування – це те, що вам потрібно.

Пошук роботи за фахом консультант зі страхування

Хочете прискорити працевлаштування? Підійдіть до пошуку потенційної роботи зі всією своєю активністю! Здобувач повинен знати, що він може не тільки переглядати нескінченний потік вакансій, але і розмістити своє власне оголошення з пошуку роботи, вказавши в ньому всі бажані умови праці.

Щоб скоротити час на пошук роботи консультанта зі страхування, ви можете скористатися зручною системою фільтрації результатів пошуку. Наприклад:

  • виставити критерії бажаної заробітної плати;
  • вказати рівень своєї освіти (середня чи вища);
  • написати про досвід роботи в тій чи іншій сфері діяльності;
  • уточнити графік роботи, який буде для вас найбільш прийнятним;
  • обрати вид зайнятості (постійна або тимчасова).

Таке відсіювання результатів допоможе знайти бажану посаду, а торгівельний майданчик zapp.ua буде цьому всіляко сприяти.

Переваги пошуку роботи на онлайн майданчику zapp.ua

Оголошення потенційних роботодавців можуть переглядати незареєстровані користувачі, що є однією з переваг сайту. Інформація і контакти компаній відкриті всім претендентам. Якщо ви захочете написати онлайн лист роботодавцю, то вам належить зареєструватися на сайті або авторизуватися через соціальну мережу. Створіть свій особистий кабінет, щоб подати власне оголошення. Також, ви можете підписатися на електронну розсилку вакансій, що вас цікавлять. Ви будете в курсі появи найвакантніших посад консультанта зі страхування України. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Нерухомість Консультант зі страхування

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення