• Нерухомість
Вся Україна
Аварійний коммисар Лікар-координатор Менеджер з продажу (страхування) Менеджер з нерухомості Ріелтор Керівник Спеціаліст зі страхування Страховий агент Консультант зі страхування Експерт-оцінювач Інша
Агент по аренде Агент з нерухомості Менеджер з нерухомості Менеджер з продажу Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Нерухомість: Менеджер з нерухомості, робота

Особливості роботи менеджера з продажу нерухомості

Менеджер з продажу нерухомості – одна з найпопулярніших  і прибуткових професій, адже саме від нього залежить стабільність і добробут компанії на ринку продажів. Основним завданням менеджера є консультування клієнтів з ринку нерухомості, показ об'єктів та підписання ділових контрактів. Більшу частину робочого часу менеджер проводить в офісі компанії. Займається обзвоном клієнтських баз та укладенням угод. Активним і цілеспрямованим людям легко вдається освоїти роботу менеджера з продажу нерухомості. Не варто забувати, що ця посада може включати в себе відрядження.

На сайті zapp.ua запропоновано безліч вакансій від провідних компаній країни.

Варто відзначити, що вимоги до потенційних претендентів постійно зростають. Нижче викладені основні з них:

  • вища освіта (у рідкісних випадках – незакінчена вища);
  • високі знання ПК, вміння працювати з офісними програмами та електронними каталогами;
  • уміння активно продавати;
  • уміння оформляти комерційні документи (накладні, договори);
  • особисте авто буде безсумнівним плюсом.

Ви підходите за всіма критеріями, до того ж можете похвалитися комунікабельністю і чітко розумієте принципи продажів? Тоді впевнено приступайте до пошуку роботи менеджера з нерухомості!

Нерухомість – золота жила на ринку праці 

Одна з найголовніших покупок за життя - придбання власного житла. Тому, щоб не відбувалося в навколишньому світі, сфера нерухомості ніколи не буде стояти на місці. На жаль, попит з боку здобувачів вищий, ніж пропозиції від роботодавців. За посаду в престижній компанії доведеться позмагатися у конкурсному відборі. Обов'язково читайте відгуки про фірму, в яку плануєте влаштовуватися на роботу, щоб не напоротися на шахраїв. Не варто забувати, що молодим фахівцям не будуть платити захмарні суми.

Працевлаштування онлайн

Інтернет ресурси так і рясніють оголошеннями з відкритими вакансіями менеджерів з продажу, але чи можна їм вірити? Також, ви можете розмістити своє власне оголошення з пошуку роботи. Розміщення оголошень абсолютно безкоштовне.

Зручність сайту полягає в тому, що на ньому присутня безліч підказок для шукачів. Є особистий кабінет, який стане доступний відразу після реєстрації на сайті або після авторизації облікового запису соціальної мережі. Мати особистий кабінет дуже зручно, адже можна листуватися з потенційним роботодавцем не виходячи з дому.

Скориставшись майданчиком zapp.ua, ви зрозумієте, що це найвдаліше рішення для пошуку роботи. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Нерухомість Менеджер з нерухомості

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення