• Нерухомість
Вся Україна
Аварійний коммисар Лікар-координатор Менеджер з продажу (страхування) Менеджер з нерухомості Ріелтор Керівник Спеціаліст зі страхування Страховий агент Консультант зі страхування Експерт-оцінювач Інша
Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Нерухомість: Страховий агент, робота

Хто такий страховий агент?

Жодну страхову компанію неможливо уявити без страхових агентів, адже страховий агент – не просто продавець, а людина, чия місія оберігати своїх клієнтів, дати їм відчуття захищеності і впевненості в майбутньому.

Робота страховим агентом доступна всім бажаючим, незалежно від статі, місця проживання або освіти. Будь-яка людина, будь то чоловік, жінка, студент чи пенсіонер, може спробувати свої сили в цій сфері діяльності. Головна вимога до страховиків – активний спосіб життя, цілеспрямованість та бажання заробляти.

Даний вид діяльності є найбільш перспективним в Україні. Страхування зайняло собі велику нішу в сучасному бізнесі. У успішного страхового агента не виникне проблем з працевлаштуванням.  Широкий вибір вакансій представлений на сайті zapp.ua.

Переваги роботи страховим агентом

Одна з головних переваг роботи в страховці – вільний графік. Ви самі вирішуєте, скільки і коли вам працювати. Тому, заробітна плата залежить від вас, а не від компанії, де ви працевлаштовані. Пошук роботи страховим агентом не затягнеться надовго, якщо ви розмістите своє резюме на інтернет майданчику. Якими ж якостями має володіти людина, щоб побудувати свою кар'єру в страхуванні?

  • стресостійкість;
  • товариськість;
  • винахідливість;
  • працьовитість;
  • гарна пам'ять;
  • презентабельний зовнішній вигляд.

У досвідчених страхових агентів є напрацьована клієнтська база, а от новачкам доведеться постаратися над її створенням. Для цього доведеться докласти багато зусиль, витратити деякий час. Слід знати, що страховий агент несе матеріальну відповідальність за зберігання полісів і клієнтських внесків. Пам'ятайте, що головна мета страховика – залучення нових клієнтів. Якщо ви сповнені впевненості у своїх силах і професіоналізму, то обов'язково спробуйте свої сили в страховці.

Що слід знати про пошук роботи на Zapp

Працевлаштування за допомогою онлайн ресурсів вже давно увійшло в наше життя. Пошук роботи страховим агентом через інтернет має свої переваги.

По-перше, здобувачеві немає потреби їздити по організаціям, цікавлячись, чи є вільні посади. Досить просто оновити сторінку і подивитися базу вакансій, яка щомиті доповнюється новими пропозиціями.

По-друге, ви можете переглядати оголошення роботодавців, відправляючи їм своє резюме на електронну пошту, що значно скоротить час на співбесіді.

По-третє, переглянувши достатню кількість схожих вакансій, здобувач зможе уявити, хоч і в загальних рисах, які основні вимоги роботодавців; скласти приблизну картину робочого процесу – список обов'язків, графік роботи і заробітну плату. Це збільшить ваші шанси влаштуватися на гідну роботу страховим агентом. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення