• Носії інформації
Вся Україна
Сім-карти Карти пам'яті Usb Flash Зовнішні жорсткі диски DVD, BD і CD диски Інше
Compact Flash microSD microSDHC microSDXC MSPD MSPDX SD xD-Picture Інше

Карти пам'яті – купівля і продаж б/в

Особливості успішного вибору карти пам'яті

Сьогодні багатьом буде цікаво ознайомитися з загальною інформацією про те, яку краще придбати карту пам'яті для свого гаджета. На заміну портативному попереднику MMS давно вже прийшли SD карти, що характеризуються власним контролером і захистом від несанкціонованого доступу, а також ручним перемикачем, що дозволяє уникнути випадкового стирання цінних файлів. Даний формат існує в трьох розмірах. Стандартна карта має габарити 32х24х2,1 мм, а міні SD – 21,5х20х1,4 мм. Є також мікро SD розміром 11х15х1 мм, яку, в разі необхідності, можна вставити в будь-який пристрій за допомогою перехідників. В залежності від швидкості обміну інформації та максимального об'єму пам'яті можна обрати SDHC або SDXC формат, що вміщує в себе 2 ТБ. При цьому пристрій, на який ви збираєтеся встановити карту повинен обов'язково підтримувати обрані параметри. Важливим критерієм вибору також вважається швидкість запису, що розділяє пристосування на кілька видів. Найслабкішими представниками можна назвати SD другого класу, здатні запам'ятовувати необхідні документи не швидше, ніж зі швидкістю 2 МБ/с. А найвищим показником обладнані пристрої класу 16, у яких ці цифри сягають 16 МБ/с. На дошці оголошень zapp.ua ви можете ознайомитися з наявними товарами на вимогу «карта пам'яті ціна» і проаналізувати середню вартість продукції в різних містах. Тут ви знайдете багатий асортимент сучасного обладнання для будь-якого призначення та заощадите значну суму на корисне придбання.

Вигідно придбати карту пам'яті можна, скориставшись віртуально дошкою оголошень

Вдосконалені технології не завжди виявляються доступні в силу своєї дорожнечі. При цьому купувати моделі старого зразка, які втратили цінність, не дуже-то й хотілося б. В якості оптимального варіанту, можна придбати б/в карту пам'яті бажаних характеристик за досить привабливою вартістю. Здійснити будь-які торгівельні наміри допоможуть ресурси інтернету. Приватні оголошення від користувачів з усіх регіонів країни надають широкий вибір гідних пропозицій Електроніки прийнятної цінової категорії. На даному віртуальному сервісі ви можете придбати карту пам'яті дешево і з максимальним комфортом. Підібрати ідеально відповідає вашим індивідуальним вимогам модель допоможе система розширеного пошуку. Все, що вам знадобиться зробити – відвідати сторінку і ввести в спеціальний рядок необхідні критерії. Крім того, ви завжди можете опублікувати на сайті особисте оголошення, що значно підвищить результативність завдання чи допоможе відшукати рідкісний зразок обладнання, яке давно покинуло прилавки магазинів. Розміщення оголошень не передбачає ніяких фінансових витрат і займає зовсім небагато часу.

Переваги використання торгівельних майданчиків

Продаж карт пам'яті в інтернеті став широко поширеним явищем, надаючи покупцям величезну різноманітність пристроїв зі специфічними особливостями функціональності. При цьому товари вторинного ринку дозволяють заощадити на покупці до 80 відсотків вартості і придбати новітні моделі за доступною ціною. Крім того, вивчити «меню» продукції можна навіть у домашніх умовах або за допомогою мобільного телефону, що створює корисну зручність для тих, у кого катастрофічно не вистачає часу або для тих, кому просто ліньки ходити по магазинах. Недорогі Носії інформації потрапляють у продаж, як правило, через старіння моделі або в результаті придбання власником більш сучасного і місткого пристрою. Відмінні моделі, випущені ще в минулому році, цілком здатні задовольнити потреби тих, хто розраховує обмежитися невеликими витратами. А перевірити покупку на справність не складе ніяких зусиль, що виключає ймовірність розчарувань, адже взяти з собою улюблений гаджет сьогодні не проблема, оскільки більшість сучасних пристроїв легко поміщається в кишені. Простота застосування віртуальної торгівельної платформи zapp.ua приємно здивує кожного користувача і допоможе здійснити навіть найпримхливіші запити і побажання.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення