• Носії інформації
Вся Україна
Сім-карти Карти пам'яті Usb Flash Зовнішні жорсткі диски DVD, BD і CD диски Інше
Class 10 Class 4 UHS-I Інше
A-DATA APACER GoodRAM Kingmax KINGSTON SANDISK SILICON POWER TRANSCEND Інше

Сім-карти – купівля і продаж б/в

Електронні чіпи на будь-який смак для зручності зв'язку

Ні один мобільний пристрій сьогодні не може повноцінно функціонувати без спеціальних мікросхем, які виступають в ролі сховища інформації або передавача комунікаційних сигналів. На дошці оголошень zapp.ua представлений величезний асортимент б в обладнання і різних комплектуючих елементів, що дозволяє якісно і недорого задовольнити всілякі запити кожного користувача. У рубриці Носії інформації серед приватних пропозицій «продам сім карту» нескладно відшукати пристосування міні-, нано - та інших форматів для стільникового телефону, смартфона або планшета. Любителі оригінальності і забобонні шанувальники сприятливої енергетики чисел можуть підібрати унікальний номер зі щасливим набором цифр або комбінацією, яка легко запам'ятовується.

Особлива цінність товарів вторинного ринку

Компактна sim карта для гаджетів не відноситься до дорогого виробу, але деякі оператори, що надавали раніше вигідні пакети послуг, змінилися на сьогоднішній день зовсім іншими умовами, виявляються досить привабливим придбанням, яке давно вже не існує на прилавках спеціалізованих магазинів. За допомогою публікації особистого оголошення «придбаю сім карти б/в» в категорії Електроніка можна спробувати знайти конкретний стартовий арсенал, описавши назву компанії і бажаний тарифний розрахунок. Популярне застосування всесвітньої мережі в усіх містах України значно збільшить шанси успіху, а щоб замовити потрібну продукцію, достатньо зв'язатися з продавцем за вказаними контактами і домовитися про угоду.

Важливі моменти придбання товарів з рук

До наявних в інтернеті екземплярів апаратури не завжди додаються документи, тому ексклюзивну «сімку» слід обов'язково перевірити на зношеність, і переконатися у придатності її дії, здійснивши кілька дзвінків. Крім старих неординарних зразків на віртуальному сервісі можна дешево придбати звичайні пакети номерів б.в у хорошому стані. Система розширеного пошуку зробить використання сайту легким та комфортним, а цілодобовий режим роботи забезпечить оперативне вирішення виниклої потреби. Продаж чіпів різних операторів здійснюється як оптом, так і вроздріб, при цьому ціна на них нижче ринкової вартості, що робить ресурси інтернету найбільш економічним і практичним інструментом досягнення наміченої мети. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення