• Няні та доглядальниці, домашній персонал
Вся Україна
Гнучкий Цілодобово Стандартний Інше
Будь Середнє Спеціальне Вища Н/вища Інше
Без досвіду Від 1 року Від 2 років Понад 5 років

Няні та доглядальниці, домашній персонал

Няні, доглядальниці, домашній персонал – хто краще всіх догляне за вашою дитиною?

На сьогоднішній день все більшу популярність на ринку праці отримують посади обслуговуючого, допоміжного та домашнього персоналу. Проте, не дивлячись на попит, отримати таку роботу досить складно. Як правило, такі оголошення (послуги няні, доглядальниці) розміщують рекрутингові компанії, які оцінюють резюме здобувача і суб'єктивно, а також можуть значно знижувати рівень оплати або утримувати відсоток від доходу працевлаштованої особи. Для того, щоб отримати високооплачувану роботу, яка буде відповідати Вашим навичкам і вимогам, краще шукати роботу самостійно.

Особливості пошуку роботи няні

Варто відзначити, що працевлаштування няні досить проблематичне, це пояснюється копітким відбором роботодавців. Як правило, батьки при виборі кандидата керуються не тільки професійними даними претендента, але і особистою симпатією, так як няня фактично стає членом сім'ї. Вона багато часу проводить з дитиною наодинці і повинна вміти знаходити спільну мову з дітьми різного віку, темпераменту і враховувати підхід батьків до виховання дитини. Послуги няні поділяються на кілька видів:

  • тимчасові послуги няні (коли з дитиною потрібно провести декілька годин на день, поки батьки відсутні);
  • цілодобова няня, яка живе в домі роботодавців і фактично стає членом сім'ї;
  • няня в якості супроводжуючого, коли їй необхідно відвести дитину в садок, школу, гуртки або розвиваючі курси.
  • няня для догляду за людьми похилого віку.

Від виду робіт залежить оплата праці та рівень відбору кандидата. Якщо Ви хочете знайти роботу няні в інтернеті, то дуже зручним для Вас буде сайт zapp.ua, у спеціальному розділі якого Ви зможете ознайомитися з актуальними вакансіями та задати пошук в залежності від типу зайнятості та професійних навичок, а також зв'язатися з усіма роботодавцями, чиї оголошення розміщені на сайті zapp.ua, домовитися про співбесіду, та обговорити деталі роботи. Для працевлаштування за кордоном на сайті можна знайти вакансії рекрутингових компаній, які профільно займаються підбором персоналу такої спрямованості.

Працевлаштування домашнього персоналу за допомогою сайту zapp.ua

Послуги домашнього персоналу охоплюють широкий спектр обов'язків, а для швидкого пошуку роботи потрібна максимально точна інформація про роботодавця, перелік завдань, розмір оплати. Іноді можуть встановлюватися додаткові доплати за виконання не передбачених договором послуг. На сайті zapp.ua Ви зможете встановити параметри пошуку, вказавши бажаний рівень зайнятості, заробітної плати і умови роботи. Це суттєво прискорить пошук роботи і дозволить Вам знайти вакансію, яка забезпечить взаємовигідну співпрацю з роботодавцем.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Бізнес, індустрія, послуги Няні та доглядальниці, домашній персонал

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1