• Обмін нерухомості
Вся Україна

Обмін нерухомості

Віртуальний майданчик для зустрічі зацікавлених сторін

 Причиною обміну нерухомості найчастіше є бажання поліпшити свої житлові умови або необхідність переїзду. Порівняно із звичайною купівлею-продажем комерційної нерухомості або житла цей варіант вважається більш складним. Вихідні параметри квартир, задіяних у схемі обміну, можуть істотно відрізнятися один від одного навіть із-за їх місцерозташування в одному місті. А якщо необхідність обміну викликана переїздом в інший регіон, то врахувати всі нюанси такої угоди буває дуже важко. Основна складність полягає у визначенні суми доплати однією із сторін угоди.

Текст оголошення має бути максимально інформативним. Адже операцію часто здійснюють дистанційно, ґрунтуючись на отриманій з оголошення інформації. Суттєву допомогу в цьому можуть надати фото та відеоматеріали, які додаються до тексту. Це стає можливим при використанні віртуальної дошки оголошень. На нашому сайті ви можете розмістити будь-які оголошення по обміну нерухомості, супроводивши їх візуальним рядом. Така форма реклами найбільш ефективна, враховуючи сьогоднішню суцільну комп'ютеризацію. Дошка безкоштовних оголошень – це віртуальний майданчик для зустрічі зацікавлених сторін, з можливістю спілкування і обговорення компромісних варіантів.

Як правильно оформити свою пропозицію

Для того, щоб саме ваше оголошення привернуло увагу відвідувачів в розділі обмін нерухомості, необхідно його правильно скласти:

  • заголовок повинен впадати в очі;
  • в тексті більше конкретики і менше «води»;
  • акцент робиться не тільки на характеристики об'єкта, а й на інфраструктуру району проживання;
  • фотографії повинні бути якісними і виконаними у вигідних ракурсах;
  • обов'язково вкажіть можливі варіанти зворотного зв'язку (телефон, електронна адреса).

Оголошення про обмін будинку на нерухомість у вигляді квартири в багатоповерхівці завжди викликає підвищений інтерес. Щоб позбавити себе від необхідності відповідати на зайві дзвінки, вкажіть суму доплати, яку ви хочете отримати. Це відсіє частину дзвінків, викликаних звичайною цікавістю.

Угода без участі посередників

Наш сайт надає можливість активного підбору підходящих варіантів обміну, покупки, пошуку компаньйона з оренди нерухомості без участі різного роду посередників. Крім цього ви отримуєте доступ до бази даних, що постійно оновлюється. Моніторинг отриманої інформації дозволить зробити порівняльний ціновий аналіз пропозицій схожих на вашу. В результаті ви можете вчасно внести поправку в зазначену суму доплати та укласти угоду на більш вигідних для вас умовах. Обмін нерухомості за допомогою нашого сайту – це доступна і ефективна форма досягнення бажаного результату в найкоротші терміни.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Нерухомість Обмін нерухомості

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3