Бізнес тренер, коуч Вихователь, няня, гувернантка Лаборант, помічник викладача Менеджер з продажу послуг в сфері освіти Методист, адміністратор навчального закладу Перекладач Викладач мистецтв Викладач, учитель, репетитор Психолог, логопед Працівник бібліотеки Тренер, інструктор Вчений, науковець Інша
Бізнес тренер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік

Освіта: Бізнес тренер, коуч, робота

Фахівець у сфері особистісного зростання

Професія бізнес тренера з'явилася відносно недавно. Цей фахівець задіяний в роботу великих компаній. Там він проводить тренінги та семінари, які націлені на підвищення продуктивності персоналу, а також читає лекції, щоб навчити співробітників новим методикам. Робота бізнес тренера вимагає постійного підвищення кваліфікації і саморозвитку. Потрібно розвиватися самому, щоб з легкістю допомагати оточуючим і досягти певних висот. Для працевлаштування бізнес тренером вимагається вища економічна освіта. Бажано, щоб був диплом про закінчення педагогічного університету. Хороший спеціаліст повинен не тільки розбиратися в бізнесі, але і вміти навчити цьому інших. Існує безліч шкіл, де навчають претендентів на цю посаду. Основні якості, які потрібно мати майбутньому спеціалісту, можна перерахувати у вигляді списку нижче:

  • комунікабельність;
  • пунктуальність;
  • цілеспрямованість;
  • бажання розвиватися як особистість;
  • лідерські задатки.

Пошук роботи бізнес-тренером не займе багато часу, адже це популярна і затребувана професія. Великі корпорації шукають висококваліфікованих співробітників на сайті zapp.ua. Кожен користувач може переглянути актуальні вакансії бізнес тренера без обов'язкової реєстрації.

Персональний тренер має теж бути особистістю 

Наука коучингу прийшла до нас з Америки. Вже більше 50-ти років американці звертаються до цих фахівців, щоб вирішити свої проблеми. Робота коуча поширюється на всі важливі аспекти життя. Будь-то моральні або фінансові труднощі клієнта. Справжні професіонали своєї справи беруть не маленькі суми за надані послуги. Це дуже прибуткова діяльність, яка вимагає величезних зусиль. Працевлаштуватися коучем в Україні реально, адже багато людей потребує подібних послуг.

Особистий тренер повинен бути високоосвіченим. Мати мінімум одну вищу освіту з психології, а також мати широкі знання в різних областях науки. А також володіти високими моральними принципами. Якщо ви бачите себе на цій посаді, то займіться пошуком роботи коуча, не зволікаючи. Інтернет ресурс Zapp пропонує своїм користувачам ознайомитися з широким вибором свіжих вакансій коуча, у всіх регіонах країни й виставити своє резюме.

Якісне резюме – перший крок до працевлаштування

Знайти вакансії роботи бізнес-тренером або коучем – не дуже складно, завдяки zapp.ua. А ось правильно на них відгукнутися – це набагато проблематичніше. Щоб у претендента не виникло подібних складнощів, потрібно скласти хороше резюме. Роботодавці віддадуть перевагу тому претенденту на посаду, який зможе розповісти, чому саме він повинен працювати в компанії. Для особистісних тренерів це обов'язково, адже вони є тонкими психологами і майстрами переконання.

Скористайтесь особистим кабінетом, щоб відправити резюме наймачеві. Вдалого пошуку роботи разом із Zapp!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота Освіта Бізнес тренер, коуч

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення