Бізнес тренер, коуч Вихователь, няня, гувернантка Лаборант, помічник викладача Менеджер з продажу послуг в сфері освіти Методист, адміністратор навчального закладу Перекладач Викладач мистецтв Викладач, учитель, репетитор Психолог, логопед Працівник бібліотеки Тренер, інструктор Вчений, науковець Інша
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік

Освіта: Перекладач, робота

Професія перекладач на zapp.ua

Величезну популярність набуває професія перекладача. Ідеальні знання іноземної мови відкривають великі перспективи. Багато вітчизняних і зарубіжних компаній відкрили вакансії перекладачів на zapp.ua. У грамотних фахівців є всі шанси до швидкого працевлаштування.

Робота перекладача ділиться на різні сфери діяльності:

  • усний переклад (робота на заходах з іноземцями);
  • письмовий переклад (наукові статті або публіцистичні тексти);
  • технічний переклад (документація, креслення, інструкції).

Досвідчені перекладачі можуть розраховувати на конкурентноспроможну заробітну плату.

Очевидними плюсами такої роботи є вільне володіння іноземною мовою (або кількома мовами), можливість подорожувати і уникнути мовного бар'єру, часті відрядження за кордон, якщо робота пов'язана з усним перекладом, можливість добре заробляти, збільшити своє коло спілкування, вільний графік, якщо робота на умовах фрілансу. З мінусів можна виділити лише те, що робочий день може бути ненормованим, також можуть надходити великі навантаження.

Швидке працевлаштування – це реально!

Більше не потрібно витрачати багато часу на пошук роботи. Скуповувати пачками газети, в надії знайти оголошення з бажаною посадою, і засмучуватися, якщо його там не було. Це в минулому! Більше 50000 оголошень завжди у вас під рукою. Величезний вибір вакансій для роботи перекладачем на zapp.ua.  Виставте власні фільтри в пошуковому запиті, а потім перегляньте найбільш підходящі для вас вакансії.

Уважно вивчіть пропозиції роботодавців, оберіть оптимальні для себе і домовтеся про зустріч. Такий спосіб пошуку роботи набагато ефективніший, ніж щодня відвідувати службу зайнятості або безрезультатно кататися на співбесіди, які нічого не дають. Якщо ви справжній професіонал своєї справи, то пошук роботи перекладачем не затягнеться надовго.

Пасивний пошук роботи на zapp.ua

Якщо здобувач позбавлений вільного часу, то є прекрасний спосіб знайти вакантну посаду віддалено. Для цього потрібно 30 хвилин, щоб скласти коротке резюме для пошуку роботи перекладачем.  Зайдіть в свій особистий кабінет і заповніть всі пункти оголошення, яке будете подавати. Вкажіть свій рівень освіти, досвід і стаж роботи, вид діяльності, якою ви займалися на минулій роботі, зручний для вас графік і можливий рівень заробітної плати. Коли оголошення з'явиться на сайті, вам почнуть надходити дзвінки або листа на електронну поштову скриньку, яку ви вказали в особистому кабінеті, з пропозиціями про роботу від провідних компаній. Займайтеся своїми справами і живіть повним життям, поки дошка оголошень zapp.ua працює на вас. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1