• Офісна техніка
Вся Україна
Принтери, БФП Сканери Копіри Факси, міні-АТС Калькулятори Ламінатори Біндери (вишивальницями) Шредери Витратні матеріали Інше (оргтехніка)
Нове б/в
Agent Alligator Brother Canon Cisco SB D-Link Epson Fellowes Fujitsu Gigaset Grandstream HP (Hewlett Packard) HSM Jazon Kobra LG MOTOROLA OKI Panasonic Pantum Profi Office ProfiOffice Renz Rexel Samsung Xerox Інше

Калькулятори – купівля і продаж б/в

Чому краще купувати вживану техніку

Головну роль у кожній компанії відіграє офісна техніка. Завдяки їй спрощуються багато операції і вирішуються різні питання. Більше того, завдяки їй виключається людський фактор і можливість здійснення помилки в підрахунку.

У зв'язку з постійним зростанням цін, збільшується вартість нової техніки, що може суттєво позначатися на рахунку фірми. Тому якщо ви хочете трохи заощадити, але придбати якісну електроніку, краще всього звернути увагу на калькулятори б/в. Немає нічого ганебного в придбанні вживаних речей, адже це можливість не тільки зберегти кошти, але й отримати фірмову річ за сущі копійки.

Продавати їх можуть не тільки приватні особи через непотрібність, але і компанії, які закрилися і більше не потребують в них. А оскільки рахувати необхідно на кожному підприємстві, то це дуже економно і вигідно. Придбати калькулятор б/в можна на сайті zapp.ua. На цьому інтернет майданчику розміщують свої пропозиції користувачі з усіх куточків країни, тому покупець може знайти потрібний товар у своєму регіоні.

Які пропонуються калькулятори: оголошення від продавців

Розмістити заявку в розділі Електроніка може кожен бажаючий, не залежно від форми власності, або фізична особа. Кожна з них проходить модерацію і затверджується. Для правильної подачі слід надати фото і вказати:

  • марку і модель;
  • наявність пошкоджень;
  • термін експлуатації;
  • бажану вартість;
  • місто;
  • можливість доставки.

Точність і правильність заповнення дозволить швидше і ефективніше отримати віддачу і реалізувати продукцію. Навіть якщо покупець перебуває в іншому місті, завжди можна домовитися і скористатися доставкою. Використовуйте послуги виключно перевірених фірм, які застраховують ваш товар. Не забувайте, що функція післяплати дозволяє проводити найбільш безпечні угоди. Придбати потрібний калькулятор за оголошенням легко, адже це популярна і затребувана річ. Важко собі уявити роботу бухгалтера, продавця або економіста без цього пристрою.

Продаж товарів через онлайн сервіс Zapp

Використання інтернет ресурсу для придбання необхідних речей – вигідна справа. В результаті ви отримуєте товари за вигідною ціною і практично без яких-небудь пошкоджень. Для пошуку необхідно ввести в певне поле «продам калькулятори» і знайти по заданим характеристикам найпідходящий варіант. На сайті можна придбати як моделі для щоденного використання, так і професійні технічні і математичні. Оголошення з продажу калькуляторів щодня оновлюються, що дозволяє кожному користувачеві знайти необхідну модель.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення