• Офісна техніка
Вся Україна
Принтери, БФП Сканери Копіри Факси, міні-АТС Калькулятори Ламінатори Біндери (вишивальницями) Шредери Витратні матеріали Інше (оргтехніка)
Знищення паперу Знищення компакт-дисків Знищення кредитних карт Знищення скоб Знищення скріпок Інше
Нове б/в
Agent Alligator Brother Canon Cisco SB D-Link Epson Fellowes Fujitsu Gigaset Grandstream HP (Hewlett Packard) HSM Jazon Kobra LG MOTOROLA OKI Panasonic Pantum Profi Office ProfiOffice Renz Rexel Samsung Xerox Інше

Шредери – купівля і продаж б/в

Знищувач документів – надійний засіб захисту і підтримки порядку

Сучасні шредери не лише рятують співробітників від паперового сміття, але і запобігають потрапляння цінної інформації в руки третіх осіб, подрібнюючи листи, пластикові картки та диски. У багатому асортименті інтернет-магазину zapp.ua нескладно знайти якісне б/в обладнання та недорого придбати корисне пристосування для персонального або офісного використання. Численність наявних пропозицій дозволить підібрати оптимальний апарат необхідної потужності і продуктивності, а зручна система пошуку зробить застосування віртуального сервісу комфортним та легким.

Дошка оголошень – ефективний інструмент торгівлі

Щоб замовити товар з рубрики «Електроніка», достатньо зв'язатися з автором оголошення та обговорити цікаві деталі або домовитися про угоду. Визначитися у виборі гідного варіанту допоможуть фотографії та опис основних характеристик, а безкоштовна публікація власного оголошення в категорії «придбаю шредер бв» прискорить отримання очікуваного результату, даючи можливість потенційним продавцям звернутися до вас зі своїми пропозиціями. Популярний в Україні ресурс всесвітньої мережі посприяє економічній реалізації будь-яких потреб у найкоротший термін.

Особливості покупок на вторинному ринку

Лояльні ціни на техніку з рук забезпечують шанс дешево стати володарем модних приладів кращої марки і параметрів. Завдяки цілодобовому режиму функціонування відвідати сторінку і ознайомитися з інформаційною базою можна в будь-який час. Однак продукція б.в вимагає обов'язкового попереднього огляду на наявність дефектів та перевірки працездатності. Тому для здійснення успішної операції варто віддавати перевагу приватним власникам в межах міста і домовлятися про мінімальну гарантію на справність. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення