• Офісна техніка
Вся Україна
Принтери, БФП Сканери Копіри Факси, міні-АТС Калькулятори Ламінатори Біндери (вишивальницями) Шредери Витратні матеріали Інше (оргтехніка)
Планшетний Протяжний Документ-сканер Портативний сканер Інше
Нове б/в
Agent Alligator Brother Canon Cisco SB D-Link Epson Fellowes Fujitsu Gigaset Grandstream HP (Hewlett Packard) HSM Jazon Kobra LG MOTOROLA OKI Panasonic Pantum Profi Office ProfiOffice Renz Rexel Samsung Xerox Інше

Сканери – купівля і продаж б/в

Офісне обладнання для сканування за доступними цінами

Якщо вам часто доводиться прочитувати інформацію з документів і книг, завантажуючи їх на комп'ютер, то корисно буде придбати сканер для дому або робочого приміщення. Сьогодні існує кілька основних різновидів даного обладнання.

  • Сканер ручного типу. Подібна техніка вимагає проведення по тексту або зображенню і коштує відносно недорого, характеризуючись нечіткістю і викривленням зображень.
  • Листової сканер. Пристрій працює за допомогою пропускання аркуша через спеціальний отвір, і застосовується тільки на папері, виключаючи можливість сканування книг і журналів.
  • Слайд-сканер. Прилад призначений тільки для роботи з плівкою.
  • Барабанний сканер. Дороге обладнання, яке відрізняється дуже великою роздільною здатністю і застосовується в поліграфії.
  • Планшетний сканер. Універсальне і найбільш поширений пристрій, принцип роботи якого полягає в притисненні листа до скляної поверхні.

Сучасні моделі техніки даного типу, оснащені безліччю переважних функцій, коштують, як правило, досить дорого. Тому здійснення торгівельних операцій за допомогою ресурсів інтернету – в цілях економії – давно стало звичним явищем. Зручна платформа zapp.ua допоможе придбати Офісну технику з потрібним комплектом параметрів за прийнятною вартістю.

Види та характеристики сканерів

Щоб благополучно придбати сканер б/в, слід звернути увагу на ряд основних особливостей офісної техніки. Датчик приладу типу CIS відрізняється простою конструкцією, невеликою вагою та економічною вартістю. Однак мала глибина різкості робить нечітким і дещо розмитим вигнуте зображення ближче до палітурки книги, створюючи зайві клопоти і дискомфорт. Датчик CCD оснащений високою глибиною різкості і гарною передачею кольору, будучи основою більшості моделей професійної техніки, але вартість такого приладу висока. За запитом «сканер придбати Україна» на даному сайті ви можете придбати будь-який різновид Електроніки, витративши на пошуки оптимального варіанту мінімум часу. Для зручності сканування великих обсягів інформації, корисною може виявитися функція автоматичної подачі листів, що дозволяє завантажити у пристрій відразу всю пачку необхідних документів для самостійного опрацювання. Залежно від призначення, варто обирати формат аркуша, що скануює пристрій. В домашніх умовах та в офісах зазвичай застосовується А4, але існує також техніка для листів А2, А1 і А0. Для роботи з графічним редактором може знадобитися високий дозвіл і особлива глибина кольору. Важливим фактором успішного вибору можна також вважати USB підключення, яке зустрічається далеко не у всіх моделях. Крім того, будь-який пристрій має бути здатним підтримувати операційну систему вашого комп'ютера, про що теж не варто забувати. А живлення через USB, без підключення до розетки досить комфортна функція, але вона передбачена тільки в дорогих приладах вищого класу. На віртуальному торгівельному сервісі ви маєте можливість безкоштовно опублікувати приватне оголошення «куплю сканер б/в» з описом бажаних характеристик техніки і контактними номерами. Така публікація значно прискорить результати і дозволить зробити вигідну угоду в найкоротші терміни.

Загальні рекомендації для успішного придбання

Продаж сканерів на вторинному ринку дозволяє заощадити до 80 відсотків від ринкової вартості товару, в залежності від строку експлуатації та стану пристрою. При цьому старе обладнання, найчастіше, позбавлене гарантійного талона, тому перед здійсненням покупки потрібно ретельно перевірити прилад на наявність дефектів і несправностей, переконавшись у достатній чіткості і різкості сканованих документів. Попереднє вивчення детальної інформації про техніку потрібних характеристик і про рівень існуючої вартості за запитом «сканер придбати ціна» – посприяє благополучному придбанню і позбавить від переплат. Популярна дошка оголошень, застосовна в усіх регіонах країни, не виключає можливість іногороднього придбання, що в умовах частих відряджень та поїздок може виявитися корисною особливістю, дозволяючи придбати товар з максимальною вигодою. Простий інтерфейс, доступний кожному користувачеві зробить застосування системи легким та комфортним, а відвідати сторінку можна цілодобово, самостійно вибудовуючи графік, виходячи з особливостей свого розкладу і наявності вільного часу. Послуги торгівельного сервісу zapp.ua допоможуть вам втілити в життя будь-які побажання та придбати сучасне обладнання для будь-якого призначення, що неодмінно полегшить роботу і навчання, надасть безліч додаткових можливостей і цікавих способів застосування пристрою для особистих цілей. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення