• Опалювальні системи
Вся Україна
Водяні конвектори Колектори Котли опалення Локальні теплонакопичувачі Нагрівальні кабелі Печі на дровах Розширювальні баки Системи антизледеніння і сніготанення Тепла підлога Теплові насоси Комплектуючі для опалювального обладнання Інше
Altep Atmos Defro Heiztechnik Protech Sas Viadrus Корді Вогник Інше
Алюміній Латунь Мідь Мідь-алюміній Сталь Високолегована сталь Нержавіюча сталь Чавун

Котли опалення – купівля і продаж

Опалення – досягнення цивілізації

Не секрет, що займаючись будівництвом або капітальним ремонтом будинку, ми насамперед думаємо про те, наскільки комфортно в ньому буде нашій сім'ї. І від того, як вийде облаштувати свій осередок, буде залежати подальший затишок рідних і близьких. Однією з головних умов нормальної життєдіяльності людини в приміщенні є наявність тепла. Враховуючи високу теплокровність організму, підтримання необхідної температури в домашніх умовах – завдання першочергової важливості. Вважається, що одним з перших джерел тепла в найдавнішій цивілізації було багаття. По мірі еволюції людини, удосконалювалися обігріваючі системи. Сучасні методи опалення обумовлюють різноманітність обігріваючих елементів на будівельному ринку, починаючи від утеплюючих матеріалів із зовнішньої сторони приміщення і закінчуючи стаціонарним розміщенням трубопроводів в підлозі або ж в стінах. Продаж котла опалення – один з варіантів вирішення проблеми холодного будинку.

Говорячи про функціонування котла, необхідно відзначити, що його принцип роботи полягає в нагріванні теплоносія (переважно води) до певної температури з подальшим забезпеченням тепла споживачеві. В умовах постійного зростання цін на енергоносії, росте попит на більш дешеву сировину для сучасних котлів. Розрізняють кілька різновидів котельного обладнання:

  • газове – є одними з найбільш улюблених населенням опалювальних приладів. Нагрів теплоносія здійснюється за рахунок природного газу. Придбати б/в котел опалення – непоганий бюджетний варіант реконструкції житла. В установці не відрізняються великими проблемами, проте у разі негазифікованості приватного сектору, в якому знаходиться ваш будинок, про газове обладнання доведеться забути;
  • електричне – також застосовується в більшості домашніх господарствах. Нагрівання води відбувається завдяки вмонтованим теплоелектронагрівачам (ТЕН). Однією з переваг обладнання є його порівняно недорога вартість, проте велику витрату електроенергії ніяк не можна віднести до позитивних моментів експлуатації;
  • твердопаливне – сировиною для опалення будинку виступають, в основному, дрова, брикети. Знаходять своє застосування в приватних володіннях, де є можливість організації спеціального димоходу.

Дати оголошення про котли з метою їх придбання в умовах розвитку інформаційних технологій, зокрема, інтернету не складе особливих зусиль.

Будьте завжди в тренді торгівлі разом із zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі «Опалювальні системи» надає всім бажаючим продати котел опалення, розмістивши тут свою пропозицію. До ваших послуг в допомогу надано спеціальні критерії відбору, такі як тип обладнання, найменування теплоносія, бренд виробника, наявність від нього гарантій. Якісне заповнення таких полів у заявці вже в найкоротші терміни зверне на себе увагу з боку потенційного покупця. Важливим моментом є той факт, що тут можна організувати продаж б/в котлів опалення, більш низька вартість яких порівняно з новими моделями не залишать байдужими нікого.

Zapp.ua – мобільна трейдингова платформа, яка дозволяє здійснювати операції придбання-продажу товарів у режимі реального часу. Завдяки тому, що програмістами вдало розроблений користувальницький інтерфейс, а також передбачена можливість безкоштовного розміщення оголошень на продаж б/в котлів опалення, сайт zapp.ua вигідно займає своє торгівельне місце під сонцем. Залишайтеся завжди в курсі останніх торгівельних новинок разом із zapp.ua.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 17