• Опалювальні системи
Вся Україна
Водяні конвектори Колектори Котли опалення Локальні теплонакопичувачі Нагрівальні кабелі Печі на дровах Розширювальні баки Системи антизледеніння і сніготанення Тепла підлога Теплові насоси Комплектуючі для опалювального обладнання Інше
Динамічний Статичний Інше
Biemmedue Dimplex Ельнур Fenix Makita Дніпро Теплотехніка Энергопро Інше
Алюміній Латунь Мідь Мідь-алюміній Сталь Високолегована сталь Нержавіюча сталь Чавун

Локальні теплонакопичувачі – купівля і продаж

Акумуляція тепла – альтернатива традиційному опаленню

Сучасний світ щодня привносить в наше життя масу сюрпризів і несподіванок. Воно й зрозуміло: на зміну традиційному укладу приходять все більш нові прогресивні інформаційні технології. Не винятком у цьому процесі еволюції є і торгова лінійка сучасних опалювальних приладів. До цього різновиду побутової техніки останнім часом прикута дуже велика увага. Посилений ріст тарифів на електроенергію і опалення змушує велику кількість сімей шукати альтернативні варіанти з тим, щоб можливо було мінімізувати свої витрати. Крім опалювальних котлів, модернізованих колекторів або ж іншого обладнання окремо стоїть можливість акумулювати теплоенергію. Наприклад, придбати б/в локальний теплонакопичувач – чудовий спосіб нагріти домашнє приміщення, оптимізуючи при цьому навантаження на гаманець.

Вважається, що популярність прилади такого роду отримали в 70-х роках ХХ століття в Німеччині. В ході досліджень було виявлено, що використання теплоакумуляторів сприяє зниженню енергетичного навантаження на регіони країни, завдяки мінімізації втрат тепла. Пізніше своє поширення цей метод обігріву заміських будинків і котеджів отримав і в інших країнах Європи.

Продаж локальних теплонакопичувачів вже найближчим часом складе конкуренцію таким статтям доходів, як реалізація котлів або ж конвекторів. В основу роботи обладнання покладені спеціальні магнезитові блоки, між якими задіяні трубчасті електричні нагрівачі. Нагріваючись, такі провідники віддають тепло блокам, які, в свою чергу, акумулюють і утримують його тривалий час після відключення від мережі. Даний спосіб накопичення енергії дуже добре використовувати в нічний час – вночі тариф на електроенергію падає, за цей час блоки нагріваються, і протягом світлової частини доби відбувається безперешкодний обігрів кімнат вашого будинку. Іншими перевагами пристроїв, що збирають тепло, є:

  • постійне регулювання температури повітря в приміщенні;
  • простота монтажу, при якому не вимагається додаткових прокладок труб;
  • безпека в екологічному плані;
  • окупність в мінімальні терміни часу.

Як вже було сказано вище з розвитком інформаційних технологій при бажанні придбати дане обладнання, не варто розміщувати в газету оголошення по локальним теплонакопичувачам. Інтернет це зробить за вас.

Теплонакопичувачі на zapp.ua

Веб-ресурс zapp.ua у розділі «Опалювальні системи» запрошує всіх, хто бажає, щоб саме його пропозиція світилася в рядку шукача з продажу локальних теплонакопичувачів. Зручно розроблені програмістами сайту пошукові фільтри, в свою чергу, допоможуть потенційному покупцеві придбати необхідне, що задовольняє всім його вимогам обладнання. Так, приміром, не останню роль у якості товару може зіграти бренд виробника. Важливим залишається і той фактор, що на порталі можна придбати б/в локальні теплонакопичувачі, вартість яких у порівнянні з новими моделями приємно здивують клієнта.

Для тих гурманів процесу торгівлі, хто ще не визначився з місцем здійснення продажу устаткування або ж з якихось причин насторожено ставиться до трейдингового процесу в режимі реального часу, сміливо рекомендуємо zapp.ua. Саме завдяки зручному інтерфейсу, приємного графічного дизайну, а також добре налагодженого прямого зв'язку між зацікавленими в придбанні-продажу сторонами шляхом, як телефону, так і електронної пошти, процес продажу б/в локальних теплонакопичувачів пройде не лише безболісно, але і фінансово вигідно. Будьте разом із zapp.ua і отримуйте позитивні емоції!.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення