• Опалювальні системи
Вся Україна
Водяні конвектори Колектори Котли опалення Локальні теплонакопичувачі Нагрівальні кабелі Печі на дровах Розширювальні баки Системи антизледеніння і сніготанення Тепла підлога Теплові насоси Комплектуючі для опалювального обладнання Інше
Зональний Резистивний Саморегулюючий Інше
Devi Ensto Fenix Hemstedt Profi Therm Eko Profi-Therm Ratey Veria Теплолюкс Інше

Нагрівальні кабелі – купівля і продаж

Використання кабелів – обігрів важкодоступних місць

Останнім часом, з розвитком альтернативних джерел опалення, все більшу популярність набирає процес обігріву важкодоступних місць. Найчастіше такий вид підтримки певної температури для потреб свого господарства властиве приватному будинку. Використання в новому стані або б/в нагрівальних кабелів є підходящим варіантом обігріти, приміром, тротуарну плитку перед вхідними дверима або ж замерзаючий водостік. Варто більш детально розглянути історію появи і класифікацію даного опалювального обладнання.

Варто відзначити, що ідея обігрівати приміщення за допомогою кабелів з'явилася порівняно недавно – у 20-ті роки ХХ століття. Автор ідеї Крістіан Бекер Берг представив публіці своє дітище, щось, що нагадує сучасний ТЕН, де електрична жила ізолювалася кристалічним порошком і вся конструкція одягалася в металеву трубу. Таким чином, сам нагрівальний кабель міг піднімати температуру до певного рівня. Згодом на світ стали з'являтися елементи, які відрізняються за своїм складом, з додаванням, в тому числі, пластику і металевого порошку для зменшення опору. Продаж нагрівальних кабелів в сьогоднішніх умовах відрізняється своєю різноманітністю. Придбати в будівельному супермаркеті товар, що задовольняє всім вимогам замовника, не становить особливих зусиль. Сучасна класифікація являє на світло наступні різновиди:

  • резистивні лінійні – тепло в таких кабелях виділяється при проходженні електричного струму по нагрівальній жилі. Сам елемент опалення має лінійний або спіральний зовнішній вигляд. Різати кабель за довжиною не рекомендується;
  • резистивні зональні – принцип роботи даного різновиду не сильно відрізняється від вищеописаного кабелю, однак конструкція передбачає наявність вже двох паралельно з'єднаних між собою так званими «вікнами», утворюючи зони. Зручність зонального кабелю полягає в тому, що його можна розрізати в будь-якому місці;
  • саморегулюючі – відрізняються підтриманням певної температури в провіднику за рахунок того, що тепловиділяючий елемент складається з полімерного матеріалу, завдяки чому значно зростає внутрішній опір, не допускаючи значного перегріву.

Продаж б/в нагрівальних кабелів відрізняється своєю практичністю, так як ними можна обігрівати не тільки будівлі або споруди, а й найзвичайніші предмети побуту: взуття, одяг, сидіння.

Нагрівальні кабелі на zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі «Опалювальні системи»  пропонує всім, для кого торгівля – двигун прогресу, помістити своє оголошення про нагрівальні кабелі з метою їх реалізації потенційному покупцеві. Для того, щоб саме ваша заявка займала верхню позицію у списку актуальних пропозицій, заповнення спеціально розроблених фільтрів, таких як тип товару, найменування виробника, наявність від нього гарантій, дозволить вже в найближчі терміни знайти свій адресат. Ще однією особливістю сайту є можливість придбати б/в нагрівальні кабелі, вартість яких може вигідно відрізнятися від своїх «заводських колег».

Для ефективної торгівлі обирайте zapp.ua

Zapp.ua – мобільний торгівельний додаток в режимі реального часу, який вигідно відрізняється від інших сайтів. Зручність для користувача інтерфейсу, приємний графічний дизайн, можливість безпосередньо тримати зв'язок з покупцем по телефону або електронній пошті, безплатність при розміщенні на порталі своєї пропозиції – ось все, що потрібно, щоб продати нагрівальні кабелі. Будьте разом із zapp.ua і отримуйте від торгівлі тільки позитивні емоції.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення