• Опалювальні системи
Вся Україна
Водяні конвектори Колектори Котли опалення Локальні теплонакопичувачі Нагрівальні кабелі Печі на дровах Розширювальні баки Системи антизледеніння і сніготанення Тепла підлога Теплові насоси Комплектуючі для опалювального обладнання Інше
Ariston Invicta Kratki Mustang Sawo Supra Uniflam РОСС Теплодар Теплолюкс Інше
Алюміній Латунь Мідь Мідь-алюміній Сталь Високолегована сталь Нержавіюча сталь Чавун

Печі на дровах – купівля і продаж

Камін в приміщенні – затишок в домі

Хто з нас не бажав у дитинстві мати свій власний будинок у кілька поверхів, із відкритою терасою і красивою галявиною перед входом. Думається, що таких, хто жодного разу про це не замислювався, можна буде перерахувати на пальцях однієї руки. Пояснення цього феномену знайти не складно: всі ми заочно ставали свідками красивих пригодницьких історій в казках, де розповідь обов'язково велася б у якомусь маєтку. Необхідним елементом інтер'єру будинків завжди виступав камін або піч. В сучасних умовах це опалювальне обладнання, крім додавання дизайну внутрішнього оздоблення якоїсь старовини, несе в собі ще й елемент практичності – саме завдяки, наприклад, камінам, ми підтримуємо необхідну температуру в приміщенні для досягнення комфорту сім'ї. А це вже важливий фактор для того, щоб доповнити свій інтер'єр необхідним обладнанням. Придбати б/в печі, топки, каміни – кращий варіант інвестувати в нерухомість, підкресливши ексклюзивність і статусність.

Говорячи про історію створення камінів та печей, слід зазначити, що походження першого веде свій літопис з часів Стародавнього Риму, а в ХХ столітті він був невід'ємною частиною елітного житла. В той час, як піч зародилася на Русі і сприймалася більш як осередок вогню, з яким була пов'язана вся життєдіяльність народу. Пізніше, камін також поширив свій вплив на наші землі, але в ролі елемента розкоші. Невід'ємною частиною сучасних камінів є топка, яка відповідає за безпосереднє спалювання палива (вугілля, дрова). На сьогоднішній день асортимент пічного обладнання воістину колосальний. Продаж топок печей, камінів супроводжується великим вибором товару в будь-якому господарському гіпермаркеті. Розрізняють наступні види камінних топок:

  • відкрита – є частиною кам'яної кладки без дверцят, що прикриваються. У такому разі прийнято вважати камін відкритим. Даний різновид рідко зустрічається в нинішніх приватних садибах з причини низької ефективності згоряння палива і підвищеної пожежонебезпеки;
  • закрита – фронт згоряння відбувається всередині каміна, захищеного дверцятами. Сучасні закриті топки покриваються сталевим або іншим металевим матеріалів, або ж шамотною цеглою, яка тривалий час може утримувати тепло. Таким чином, істотно зростає ККД опалювального обладнання.

З розвитком інформаційних технологій, оголошення про печі, топки, каміни істотно заполонили інтернет. Що поробиш – мода диктує свій тренд.

Печі, топки, каміни на zapp.ua

Любителям заміського відпочинку напевно буде цікавий веб-майданчик zapp.ua, де в розділі «Опалювальні системи» кожен бажаючий може продати печі, топки, каміни. Для цього на сайті передбачений комплекс характеристик, якісне заповнення яких вже найближчим часом дозволить клієнту, який знаходиться в пошуку димового обладнання, звернути свою увагу саме на вашу актуальну пропозицію. Крім того, на порталі передбачена можливість крім нових моделей, здійснити продаж б/в печей, топок, камінів. Це дозволить покупцеві знизити навантаження на свій гаманець, обтяжений великими витратами у зв'язку з будівництвом будинку.

Zapp.ua – відповідний сайт для онлайн-покупок

Якщо ви все ще не визначилися з місцем здійснення стратегічно важливих для вашого дизайну покупок, варто звернути свою увагу на віртуальну дошку оголошень zapp.ua. Саме вона виділяється серед сотні інших ресурсів, що пропонують свої послуги в режимі онлайн. Досить потужна трейдингова платформа, грамотний користувальницький інтерфейс, а також можливість тримати прямий зв'язок з продавцем як з телефону, так і за допомогою електронної пошти, практично нікого не залишить байдужим в такій важливій справі як придбання нових моделей або б/в печей, топок, камінів. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3