• Опалювальні системи
Вся Україна
Водяні конвектори Колектори Котли опалення Локальні теплонакопичувачі Нагрівальні кабелі Печі на дровах Розширювальні баки Системи антизледеніння і сніготанення Тепла підлога Теплові насоси Комплектуючі для опалювального обладнання Інше

Розширювальні баки – купівля і продаж

Розширювальний бак – гарантія роботи систем опалення

Збираючись придбати опалювальне обладнання, визначитеся, який теплоносій підійде для підтримки необхідної і достатньої температури у вашому домі. Найчастіше, обігрів приміщень здійснюється за рахунок згоряння твердого палива в печах або камінах, встановлених переважно у приватних будинках. Здійснити нагрівання кімнати можна за допомогою системи «тепла підлога», заклавши під паркет, ламінат або ж кахель зональний нагрівальний кабель. Установка газового котла буде гарною підмогою для створення комфортних умов життя вашої родини. Однак найбільш традиційним теплоносієм виступає вода або ж інша незамерзаюча рідина. Крім придбання системи водяного опалення не забудьте, наприклад, придбати б/в розширювальний бак. Даний елемент опалення може виявитися значно дешевшим, ніж його заводський побратим.

Розглядаючи бак для розширення як необхідну частину обігріву, слід відзначити, що зовні з себе він представляє металевий корпус з вбудованою всередині мембранною перегородкою, одна частина якої передбачена для заповнення водою, інша ж заповнена повітрям або іншою атмосферою. Принцип його роботи полягає в тому, що при нагріванні води відбувається розширення її обсягу. Надмірна кількість поступає в бак, тим самим нагнітаючи тиск на перегородку. При охолодженні рідини повітря виштовхує воду назад в систему. Таким чином, можна сказати, що бак виступає в якості компенсатора надміру отриманого тиску, що могло б негативно впливати на основні елементи опалювального обладнання, що призводять до швидкого зносу в разі його відсутності. Продаж розширювальних баків останнім часом набирає свої обороти. Серед їх головних переваг виділяють:

  • монтування опалювальних систем закритого типу практично без контакту з зовнішнім середовищем;
  • відсутність сили тертя мембранної перегородки на корпус бака підвищує довговічність обладнання;
  • циркуляція води в системі здійснюється без доступу кисню, що знижує ймовірність корозії головних елементів опалення.

На сьогоднішній день оголошення про розширювальні баки з метою їх придбання-продажу буквально в повному обсязі заполонили всесвітню павутину.

Швидкий пошук обладнання на zapp.ua

Розділ «Опалювальні системи» інтернет-майданчика zapp.ua спеціально розрахований для тих людей, кому не з чуток знайомі поняття торгівлі. Саме тут, практично не встаючи з дивана, ви можете без особливих проблем продати розширювальний бак. Реалізувати це бажання вам допоможуть розроблені програмістами спеціальні фільтри, використання яких створить свіжу актуальну пропозицію з продажу буквально за лічені секунди. Характерною особливістю сайту є можливість придбати не тільки нові моделі, але і б/в розширювальні баки. Дане придбання підійде тим клієнтам, хто не хоче переплачувати за бренд виробника.

Якщо ви відчуваєте в собі нереалізований потенціал комерсанта, або ж просто бажаєте збути неактуальний для вас товар, zapp.ua – саме те місце, де це можна здійснити лише за кілька хвилин. Зручна трейдингова платформа з вдалим користувальницьким інтерфейсом, а також можливість абсолютно безкоштовно розмістити тут свою заявку, прямий зв'язок з потенційним покупцем: як телефоном, так і по електронній пошті, зроблять процес продажу б/в розширювальних баків для вас не тільки цікавим, але і фінансово вигідним. Будьте разом із zapp.ua і дізнавайтеся першими про новинки світу торгівлі.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1