• Опалювальні системи
Вся Україна
Водяні конвектори Колектори Котли опалення Локальні теплонакопичувачі Нагрівальні кабелі Печі на дровах Розширювальні баки Системи антизледеніння і сніготанення Тепла підлога Теплові насоси Комплектуючі для опалювального обладнання Інше
ATON Beretta Bosch IKEA KOVEA Roda Tenko Данко Дніпро Інше

Теплові насоси – купівля і продаж

Тепловий насос – природне джерело опалення

В умовах значного зростання цін на енергоносії, а також запаморочливих платіжок за комунальні послуги, останнім часом різко зріс попит на досі менш популярні альтернативні джерела опалення. Хтось вирішив скористатися послугами спеціальних газових або електричних котлів, комусь до душі припала ідея утеплити свою підлогу, таким чином нагріваючи кімнатну температуру до необхідних градусів, а хтось і зовсім вирішив в процесі свого капітального ремонту спроектувати старий, добре улюблений багатьма камін. І, дійсно, способів не замерзнути в сильні морози на сьогоднішній день маса. Але, як не дивно, ще мало хто здогадується, що отримувати тепло можна з самих що ні на є природних джерел: землі, води, повітря. Може, це звучить фантастично, але процес удосконалення сучасного обладнання каже нам саме про це. Наприклад, можна придбати хоча б б/в тепловий насос, і ваші інвестиції окупляться вже найближчим часом.

Історія створення теплового насоса веде нас до 1852 року, коли британський вчений Вільям Кельвін поклав початок експлуатації даного обладнання. Принцип дії насоса заснований на елементарних знаннях фізики. Суть роботи насоса дуже схожа на функціонування холодильника. Спеціальний розчин (антифриз), переміщуючись трубопроводом, забирає тепло у природних джерел (землі, води, повітря) і передає його у внутрішню систему, мета якої полягає в обігріві, безпосередньо, самого приміщення. Класифікувати теплові насоси можна за комбінацією джерела і кінцевого споживача тепла: вода-вода, вода-повітря, грунт-вода, грунт-повітря, повітря-вода, повітря-повітря. Продаж теплових насосів сьогодні набуває особливої актуальності, зважаючи на простоту монтажу і значної економії коштів. Основними перевагами такого обладнання виступають:

  • економічність – витрачаючи певну частину енергії на експлуатацію насоса, на виході отримуємо 200%, 300% теплової енергії від природи;
  • повсюдність застосування – так як планета Земля володіє великою площею, знайти тепло для опалення свого будинку не складе особливих труднощів;
  • екологічність – використання даного опалювального обладнання не призводить до викиду забруднюючих речовин в атмосферу.

В інтернеті сьогодні можна придбати не тільки нові моделі, але також б/в теплові насоси, що призведе до значної економії коштів вашого гаманця.

Теплові насоси обираємо на zapp.ua

Сучасний онлайн-майданчик zapp.ua запрошує всіх, для кого торгівля – це частина життя, в розділ «Опалювальні системи», де можна легко помістити оголошення з теплових насосів. На сайті будуть надані розроблені програмістами спеціальні критерії відбору, заповнивши які можна в найкоротші терміни зробити свою заявку найбільш привабливою для потенційного покупця. Окремо варто звернути увагу, що на порталі доступний і продаж б/в теплових насосів, що позитивно відзначить навіть найдосвідченіший користувач.

Серед всіх інших сайтів, що пропонують свої послуги придбання-продажу, все більшу популярність набирає мобільний торгівельний ресурс zapp.ua. Саме завдяки вдалій синергії грамотно побудованого дизайну і інтерфейсу сайт виглядає конкурентоспроможним і, що важливо, з постійно оновлювальним контентом. Характерною особливістю ресурсу є те, що пропозицію «продам тепловий насос» можна розмістити абсолютно безкоштовно, що вигідно відрізняє zapp.ua на тлі інших майданчиків. Здійснюйте придбання разом із zapp.ua та будьте в курсі всіх торгівельних новинок.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення