• Опалювальні системи
Вся Україна
Водяні конвектори Колектори Котли опалення Локальні теплонакопичувачі Нагрівальні кабелі Печі на дровах Розширювальні баки Системи антизледеніння і сніготанення Тепла підлога Теплові насоси Комплектуючі для опалювального обладнання Інше
Devi Fenix Hemstedt Thermopads Veria Наш Комфорт Теплолюкс Інше

Тепла підлога – купівля і продаж

Тепла підлога – запорука здоров'я сім'ї

Хто не мріє зробити хороший ремонт капітального характеру з елементами стилю «хай-тек». Створити затишок у житловому приміщенні – наш головний обов'язок для підростаючого покоління. Підтримання нормальних умов життєдіяльності позитивно відбивається на психологічному і фізичному розвитку дітей. Важливим чинником тут є підтримання необхідної температури в кімнатах. В умовах бурхливого розвитку альтернативних варіантів опалення осібно виступає обігрів різних частин інтер'єру. Наприклад, придбати б/в систему тепла підлога стане непоганим виходом для утеплення умов проживання своїх близьких.

Сучасна археологія свідчить про те, що спроби обігрівати підлогу робилися ще в давнину. Так, у Стародавньому Римі нагріта поверхня в основному була надбанням заможних верств населення. Поступово, опалювати підлогу стали в більшості громадських установ. Свою тисячолітню історію розвитку альтернативного опалення має і Корея. Саме тут була розроблена ондоль – система теплих порожнин в перекладі з китайської мови. Принцип такого обладнання полягав у заповненні гарячим повітрям від печей порожнин, розташованих під підлогою. На сьогоднішній день таке опалення є рарітетом, так як сучасні будівельні технології впевнено витісняють традиції народу. Продаж системи тепла підлога в гіпермаркетах відрізняється великим асортиментом, що дозволяє підібрати підходящий товар для дому.

Існує кілька різновидів даних опалювальних систем:

  • електричні – є найпоширенішим способом обігріву. Теплоносієм виступають нагрівальні кабелі, спеціальна плівка або ж аморфна металева сітка. Головною перевагою електрики є рівномірний розподіл теплого повітря в приміщенні;
  • водяні – даний вид опалення можливий завдяки вбудованому в підлогу трубопроводу з відповідною циркулюючою рідиною, яка нагрівається від газового котла;
  • рідинні електричні – є відносно новим видом опалення. Обігрів кімнат відбувається завдяки кабелю, що знаходиться в спеціальній теплопровідній рідині.

Оголошення із системами тепла підлога в частині їх придбання можна розмістити в газеті, проте з приходом в наше життя інформаційних технологій придбати цей елемент опалення набагато вигідніше в інтернеті.

Система тепла підлога на zapp.ua

Розділ «Опалювальні системи» онлайн-майданчика zapp.ua – прекрасна можливість для всіх, хто бажає продати систему тепла підлога, помістити свою пропозицію саме тут. Завдяки зручній системі створення заявок за допомогою спеціальних критеріїв, що відображають технічні особливості товару, вже в найкоротші терміни ваше актуальне оголошення з'явиться на сайті. Портал постійно оновлює вміст ресурсу, що дозволяє в режимі реального часу отримувати необхідну інформацію про нові лоти. Важливою особливістю залишається можливість придбати не тільки заводські моделі, але і б/в системи тепла підлога.

Zapp.ua – актуальна мобільна трейдингова платформа, використання якої дозволить вам реалізувати свої комерційні інтереси з найменшими втратами. Причиною для такого оптимізму є те, що помістити свою пропозицію тут можна абсолютно безкоштовно. Зручність у користуванні, грамотно побудований дизайн сайту, прямий зв'язок з покупцем – все це нікого не залишить байдужим в такому процесі як продаж б/в систем тепла підлога. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення