• Опалювальні системи
Вся Україна
Водяні конвектори Колектори Котли опалення Локальні теплонакопичувачі Нагрівальні кабелі Печі на дровах Розширювальні баки Системи антизледеніння і сніготанення Тепла підлога Теплові насоси Комплектуючі для опалювального обладнання Інше

Водяні конвектори – купівля і продаж

Конвектор на воді – тепло в будинку

Побудувати власний будинок – чи це не мрія будь-якої сім'ї. Не погодитися з цим буде складно. Всі ми мріємо про своє затишне і комфортне місце, куди хочеться повернутися, будучи втомленим з роботи і провести час разом з близькими та рідними, відновлюючи сили до наступного робочого дня. Але, питання будівництва або ремонту не буде варте нічого, якщо паралельно не буде вирішена проблема температурного режиму місця проживання. В умовах зростання цін на енергоносії питання опалення виходить на перший план. На сьогоднішній день існує велика кількість альтернативних варіантів підтримки комфортної температури в домашніх умовах. Наприклад, придбати б/в водяний конвектор – один з підходящих і сучасних методів інвестування в вашу нерухомість.

Специфіка роботи водяного обладнання полягає в процесі розподілу теплих повітряних мас в приміщенні. Даний агрегат володіє невисоким ступенем нагрівання, внаслідок чого кисень залишається в атмосфері навіть після обігріву будинку. Саме така характеристика забезпечує водяному конвектору статус одного з основних джерел тепла в будинку.

Продаж водяних конвекторів – процес, що вимагає певних знань в особливостях об'єкта реалізації. Одним з таких технічних моментів виступає швидкість нагріву води, більш відома як швидкість відновлення. Обладнанню, що має більший об'єм ємності, притаманна більш низька швидкість відновлення, так як потрібно більше часу для її нагріву. Традиційно, класифікують конвектора за різновидами конвекції і характером установки. Конвекція може бути як природною, так і примусовою (за допомогою вентилятора). Спосіб установки дозволяє поділити дане обладнання на:

  • настінне – кріплення здійснюється на стіни або ж під підвіконня. Відрізняються невеликими розмірами і знаходять своє застосування в багатоповерхових будинках;
  • підлогове – головна відмінність від перших полягає в зміні кріплення, мають в основному невелику висоту;
  • вбудоване – є найбільш затребуваним і сучасним різновидом конвекторів. За допомогою встановлення декоративної решітки в підлозі чи на підвіконні тепле повітря рівномірно розподіляється по всьому житловому або офісному приміщенню.

З приходом в наше життя інформаційних технологій, традиційним місцем для розміщення оголошень про водяні конвектори в наші дні прийнято вважати інтернет.

Водяні конвектори на zapp.ua

Онлайн-проект zapp.ua у розділі «Опалювальні системи» надає можливість всім, хто бажає продати водяний конвектор, розмістити тут свою пропозицію. Зробити це цілком реально лише за лічені хвилини, застосувавши спеціально розроблені фільтри відбору, завдяки чому ваша заявка на продаж буде відображати повноту інформації і свою актуальність. Вказавши, наприклад, найменування теплоносія (антифриз, вода), вона з високою ймовірністю зверне на себе увагу потенційного покупця. Додатковою можливістю сайту є продаж б/в водяних конвекторів, як більш доступних за ціновою категорією, так і більш практичною у невеликих приміщеннях.

Якщо ви ще не визначилися з вибором місця придбання устаткування, яке відмінно доповнить дизайн внутрішнього оздоблення квартири або все ще сумніваєтеся, що в інтернеті можна здійснювати покупки, практично не встаючи з дивана, zapp.ua – відмінне місце для перших кроків в інтернет-торгівлі. Завдяки приємному графічному дизайну, зручному інтерфейсу і постійно оновлюємому списку актуальних пропозицій, ви завжди будете залишатися в курсі останніх новинок онлайн-торгівлі як нових моделей, так і б/в водяних конвекторів. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3