• Пошук попутників
Вся Україна
Турпоїздка Автостоп Бізнес-тур Попутка легкова Ділова поїздка Спецрейси Для занять спортом Інше
Від 12 16 18 20 25 30 35 40 45 50 55 Без обмежень
Чоловік Жінка Будь

Оголошення про пошук попутників

Пошук супутників: разом дешевше і веселіше 

Не так давно на тенетах світового павутиння з'явилася відносно нова і ще мало кому відома послуга - пошук супутників у дорозі. Послуга ця хоч і викликає у багатьох здивування, дуже зручна і вже позитивно оцінена людьми, відкритими до спілкування і новаторства.

Вона дозволяє одним знаходити супутника в дорогу або подорож! Так, ви правильно зрозуміли, люди, які розміщують оголошення «попутник в дорогу», насправді, готові розділити з вами свій автомобіль або навіть всю подорож!

Не завжди пошук означає, що ви весь відпочинок проведете разом. Є, наприклад, ті, хто просто довозять людей до певної точки, по дорозі на роботу в інше місто і не проти, щоб їм склали компанію. Деякі ж, навпаки, хочуть провести весь тур в товаристві кількох нових знайомих або одного нового знайомого, вони це прямо вказують у своєму оголошенні: «пошук супутника на відпочинок».

Зручна навігація порталу zapp.ua

Віртуальна дошка оголошень zapp.ua створювалася таким чином, щоб ні у кого не виникало проблем з її використанням. Причому не важливо, якого віку і рівня користування світовою мережею є ця людина. Знайти послугу, товар, роботу або здійснити плідний пошук супутників для подорожей тут зможе кожен.

Посприяє цьому зручна система пошуку, в якій можна вказати: область, місто і безліч інших параметрів. А найголовніше, у системі можна зазначити не тільки те, що вам необхідний розділ «хобі, відпочинок і спорт» - підрозділ «пошук супутників», але і вказати всі різні види:

  • бізнес-тур;
  • ділова поїздка;
  • автостоп;
  • легкова попутка;
  • для занять спортом;
  • у турпоїздки;
  • та інше.

Знайдіть собі супутників до душі, і нехай ваша поїздка буде найприємнішою з усіх!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення