Нове б/в

Посуд – купівля і продаж

Продаж і покупка товарів для дому через інтернет

Придбання речей, бувших у вжитку, обумовлено в першу чергу доступністю їх ціни порівняно з аналогічною новою продукцією. При дбайливому відношенні і помірній експлуатації посуд бу абсолютно не втрачає своїх споживчих якостей. Часто в оголошеннях такого роду зазначається, що сервізи або столові набори жодного разу не були використані і продаються у фірмовій упаковці. Тим не менш, реалізація виробів в цьому випадку здійснюється за зниженою ціною. Попит на такі пропозиції досить високий. Керамічний, фаянсовий, кришталевий та скляний посуд активно продається і купується з допомогою інтернету.

Наш сайт представляє з себе популярний інтернет-ресурс, створений у форматі дошки безкоштовних оголошень. У розділі Дім і сад ви зможете вигідно продати або недорого придбати не тільки посуд, але і домашній текстиль, кімнатні рослини тощо. Проста і зрозуміла структура сайту полегшує задачу пошуку продукції з необхідними споживачеві параметрами. Продаж бу посуду цікавить не тільки приватних осіб, але і власників підприємств громадського харчування, баз відпочинку, дитячих спортивних таборів і літніх майданчиків.

Як правильно скласти оголошення

Оголошення продам посуд бу повинно містити в собі наступну інформацію:

  • які вироби продаються, і в якій кількості;
  • фірма-виробник;
  • дата випуску і термін експлуатації;
  • наявність або відсутність видимих пошкоджень;
  • вартість пропозиції;
  • форма оплати.

Незайвим буде доповнити таке оголошення фотознімками. Наш сайт надає таку можливість і продавці неодноразово відзначали ефективність такої подачі товару. Особа, зацікавлена в покупці посуду за зниженою ціною, може розмістити на дошці безкоштовних оголошень свій запит у розділі Дім і Сад. Текст такого оголошення необхідно максимально конкретизувати. Це позбавить вас від необхідності відповідати на дзвінки з пропозиціями товару, який не відповідає вашим вимогам.

Активні продажі на сайті Zapp

Як у продавця, так і у покупця є можливість провести ціновий аналіз сегмента ринку, що їх цікавить. Велика кількість переглядів і відсутність результату – це знак того, що виставлена вами ціна дещо завищена. Покупець може за допомогою фільтрів відсікти пропозиції, які не відповідають його фінансовим можливостям. Наш сайт надає зацікавленим сторонам віртуальний майданчик для переговорів і знаходження компромісного рішення. Посуд бу за оголошенням в інтернеті продається і купується дуже активно. При цьому ви не несете жодних витрат на рекламу і істотно розширюєте можливості вибору.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 48

« Перед 1 2 3