Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше
Нове б/в
Вино Віскі Вода Горілка Коктейлі Коньяк, бренді Мартіні Шампаське Інше

Келихи, фужери, чарки – купівля і продаж

Келихи, фужери, чарки в самому широкому асортименті

Культура споживання міцних напоїв в різних країнах суттєво різниться. Французи воліють пити червоне і біле вино, німці небайдужі до пива, а слов'яни віддають свої голоси за горілку. При цьому кожен «міцний» напій вимагає певного посуду, в який його наливають. Шампанське п'ють із спеціальних фужерів, віскі наливають у склянки з товстим дном (сніфтери), любителі абсенту насолоджуються напоєм з допомогою срібних стаканчиків, горілка споживається з келихів і чарок. Це не просто данина моді чи традиція. Виявляється, що від форми посудини певною мірою залежать смакові відчуття.

В арсеналі кожної господині завжди присутній великий асортимент посуду для різних напоїв. На сімейних урочистостях і в інші святкові дні на стіл виставляються келихи для коктейлів, шампанського та ігристих вин, стакани для соків і віскі, коньячні і горілчані чарки. На жаль, не всі вони доживають до наступних свят. Скло – дуже крихкий матеріал, і час від часу  виникає необхідність поповнити «стратегічний» запас. Ознайомитися з усім асортиментом існуючого на сьогодні посуду для напоїв і купити келихи, фужери, чарки ви зможете на нашому сайті. Дошка безкоштовних оголошень містить у розділі Дім і Сад пропозиції від виробників цієї категорії товарів, торгових організацій і приватних осіб, що пропонують вироби, які були у вжитку.

Нова продукція та антикварні речі на дошці безкоштовних оголошень

Користувачами сайту є жителі практично всіх регіонів України. Всі послуги, що надаються на Web-борді, абсолютно безкоштовні. Завдяки відсутності витрат на рекламу та оренду торгових площ, продавці мають можливість знизити вартість своїх товарів, зробивши їх більш конкурентоспроможними. Продаж келихів, фужерів, чарок бу здійснюється без участі комісійних магазинів, які зазвичай закладають у ціну свій інтерес. Асортимент пропонованого на сайті посуду дозволить без проблем вибрати і купити вази, оригінальні весільні келихи, подарункові набори чарок для рибалок і мисливців, вироби з кришталю й кольорового скла.

Любителі антикваріату зможуть знайти і придбати за адекватними цінами унікальні експонати, які стануть окрасою їх колекцій посуду. Користувачі сайту, які шукають товари певної моделі або конкретного виробника, можуть опублікувати на сайті оповіщення про пошук. За допомогою фільтрів пошуковий запит максимально конкретизується:

  • назва виробу і фірми виробника;
  • матеріал виготовлення;
  • цінові рамки пропозиції.

Таким чином, покупець позбавляє себе від необхідності вивчення варіантів, що не представляють для нього інтересу.

Як опублікувати оголошення на Web-борді

Процес розміщення оголошення на віртуальній платформі не вимагає особливих навичок роботи на комп'ютері. Алгоритм дій наступний:

  • заповнення полів стандартних форм;
  • складання тексту з описом товару;
  • завантаження фотографій;
  • активація оголошення шляхом введення адреси електронної пошти.

Докладну інструкцію, що полегшує користування Web-бордом, ви знайдете в розділі «Допомога». При необхідності завжди можна отримати додаткову консультацію у модератора сайту. Безкоштовні оголошення про продаж келихів, фужерів, чарок, розміщені на сайті, містять фотографії реалізуємих виробів, а також контактні дані продавців. Покупець має можливість візуально оцінити якість і дизайн пропонованого товару, провести переговори про зниження вартості покупки і варіанти доставки.

До обговорення пропозицій, які викликали інтерес, можна залучити членів своєї сім'ї. Адже весь процес вибору проходить в комфортних домашніх умовах, за допомогою комп'ютера, планшета або смартфона. На сьогодні веб-борди є найбільш ефективними торгівельними майданчиками, що полегшують процес купівлі-продажу практично будь-яких товарів.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Посуд Келихи, фужери, чарки

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1