Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше
Нове б/в

Чашки, склянки – купівля і продаж

Де і як вигідно купувати чашки і стакани

Святкове застілля завжди закінчується чаюванням. Господині ставлять на стіл торт або вазу з хрустким печивом, цукерки і тістечка, чайні склянки в ажурних підсклянниках і кавові чашечки. Потім слідує запитання, яке вже стало звичним: «Кому - чай, кому – каву?», і всі приступають до дегустації нових кулінарних шедеврів. У домашній обстановці все виглядає набагато простіше. У кожного члена сім'ї є своя улюблена чашка, в якій кава і чай здаються особливо смачними і ароматними.

Чашки, декоровані яскравими принтами, вважаються одним з найпопулярніших подарунків для друзів і родичів. Малюнок або жартівливий напис, нанесені на таке кухонне приладдя, відображають життєві уподобання і захоплення людини, якій підносять подібний подарунок. Дуже популярними стали чашки-хамелеони, які змінюють свій колір після наливання в них гарячої води. Існують варіанти з керамічної ложечкою, вставленою в спеціальний проріз на ручці. Подарункові набори для молодої сім'ї включають в себе чашки для тата і мами, а також їх мініатюрну копію для малюка. При такій кількості варіантів нескладно і розгубитися. Поспіх в даному випадку неприйнятний.

Користуючись нашою дошкою безкоштовних оголошень, ви зможете в комфортних домашніх умовах ознайомитися з великою кількістю комерційних пропозицій і купити чашки і стакани за дуже привабливими цінами.

Економимо не тільки час, але і гроші

Якщо перегляд оголошень, розміщених на Web-борді, не приніс бажаного результату, покупець може скористатися можливістю розширеного пошуку. Для цього необхідно опублікувати на сайті оповіщення куплю чашки, стакани недорого, із зазначенням конкретних вимог до товару. Критерії можуть бути наступними:

  • найменування виробу і фірми-виробника;
  • матеріал виготовлення;
  • стан товару (новий або бу);
  • цінові рамки пропозиції.

Ваш пошуковий запит побачать всі учасники ринку. Продавці, чиї товари відповідають виставленим критеріям, зв'яжуться з вами та запропонують свої варіанти кухонного посуду. Таким же способом ви зможете знайти і купити чайники і турки, підібрати кухонний текстиль, придбати будь-які засоби для приготування їжі. При цьому, процес пошуку проходить в комфортних домашніх умовах і віднімає мінімум дорогоцінного часу. Використовуючи для зворотнього зв'язку контактні дані продавця, покупець може уточнити питання щодо зниження вартості, варіанти оплати і доставки.

Приваблива вартість кухонного приладдя, що реалізується на Web-борді, легко пояснюється. За послуги по просуванню товарів платити нічого не треба. Торгові приміщення і штат співробітників теж не потрібні. За рахунок зниження накладних витрат продавці можуть собі дозволити зменшити торговельну націнку. Це робить продукцію більш конкурентоспроможною і збільшує обсяги продажів. Покупці в цьому випадку теж задоволені – їх витрати на купівлю істотно знижуються.

Вся інформація, необхідна для ухвалення рішення

Крім докладного опису товарів, що реалізуються, всі безкоштовні оголошення про продаж чашок і склянок містять фотографії пропонованих виробів. Потенційний покупець може візуально переконатися в тому, що заявлені якість і дизайн товару відповідають дійсності. Дії користувача під час публікації оголошення, його активації і завантаження фотографій докладно описані в розділі «Допомога». При виникненні проблемних моментів завжди можна звернутися за консультацією до модератора сайту.

Пройшовши реєстрацію, ви зможете управляти своїм оголошенням, вносячи необхідні зміни і доповнення самостійно. Ми не обмежуємо кількість комерційних пропозицій, що публікуються одним користувачем. При цьому повторна реєстрація не потрібна, а активація оголошення відбувається автоматично. Доступ до інформації  сайту можливий в цілодобовому режимі. База даних структурована за допомогою розділів та рубрик. Це полегшує пошук потрібних товарів і позбавляє вас від необхідності вивчення всього обсягу інформації. Купуючи чашки і стакани на нашому віртуальному торговому майданчику, ви позбавите себе від зайвих тимчасових і фінансових витрат.   

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Посуд Чашки, склянки

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення