Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше
Нове б/в

Дитячі набори – купівля і продаж

Де придбати якісний та недорогий дитячий посуд

Багатьом батькам знайома ситуація, коли під час годування маленька дитина вередує і відмовляється від пропонованої їжі. Психологи в цьому випадку рекомендують відвернути чим-небудь увагу дитини, перетворивши сніданок або обід в забавну, цікаву гру. Одним з елементів цієї гри може стати дитячий посуд, декорований зображеннями забавних звіряток або героїв улюблених мультфільмів. Побачити картинку капризник зможе тільки після того, як з'їсть дбайливо приготоване мамою блюдо. Проявляючи турботу про здоров'я малюків, необхідно купувати тільки високоякісний посуд і безпечні столові прилади. Пластикові тарілки і чашки, які приваблюють своєю дешевизною, можуть завдати здоров'ю дитини непоправної шкоди, а ложки та виделки з гострими краями часто призводять до травматизму. Важко уявити, як раніше молоді мами обходилися без поїльных чашок, здатних протягом 4-5 годин зберігати температуру напою та інших «винаходів століття». Сьогодні варіантів дитячого посуду досить багато, але їх покупка може завдати відчутного удару по бюджету молодої сім'ї. Користуючись нашою дошкою безкоштовних оголошень, в комфортних домашніх умовах зможете вибрати й купити дитячі набори посуду за найдоступнішими цінами.

Купівля дитячого посуду принесе задоволення вам і вашій дитині

До процесу вибору дитячого посуду можна залучити і її майбутнього власника. Справа в тому, що практично всі безкоштовні оголошення, розміщені на сайті, містять фотографії пропонованих до продажу столових приборів, тарілок, чашок. Крім виробів, призначених для прийому їжі, турботливі мами можуть показати своїм донькам іграшкові кухонні набори для їх улюблених ляльок. Вибір і покупка дитячих наборів посуду перетвориться в забавну гру і принесе задоволення не тільки дітям, але й батькам. Асортимент виробів, пропонованих на Web-борді, включає в себе товари різного побутового призначення. Ви зможете придбати на сайті дитячі набори для годування, купити посуд для духовок і мікрохвильовок, вибрати оригінальні фужери і келихи для сервірування святкового столу тощо.

Вартість таких товарів буде набагато нижче, ніж у звичайній торговельній мережі. Пояснюється це досить просто:

  • продавці не витрачають гроші на рекламу;
  • вони не несуть витрат за оренду торгових приміщень;
  • у них немає необхідності наймати на роботу продавців-консультантів.

Товари,,що були у вжитку, антикварний посуд реалізуються без допомоги комісійних магазинів. За користування послугами віртуального торговельного сервісу платити не потрібно, тому у продавців є можливість знизити вартість своїх комерційних пропозицій.

Швидко продати і вигідно купити

Якщо вас цікавить продаж дитячих наборів посуду конкретної торгової марки, можна опублікувати на сайті своє пошукове повідомлення. При його складанні використовується спеціальна форма з уточнюючими фільтрами. Вказавши в пошуковому запиті параметри необхідного вам товару, ви позбавите себе від зайвої витрати часу і зробите пошук більш раціональним. Віртуальна торгова платформа працює в цілодобовому режимі. Асортимент пропонованої у розділі Дім і Сад продукції постійно оновлюється і розширюється, тим самим залучаючи нових користувачів з усіх міст України. Багато з них стали нашими постійними клієнтами. Регулярний приплив цільової аудиторії підвищує ефективність продажів.

Користуватися послугами Web-борда досить просто і комфортно. Всі дії зводяться до заповнення полів стандартних форм. Кількість пропозицій від одного продавця не обмежується. При цьому повторна реєстрація на сайті не вимагається. Доповнювати і коригувати текст оголошення про продаж дитячих наборів посуду можна самостійно. При виникненні проблемних моментів вам надасть допомогу модератор сайту. Бажаємо вам вдалих продажів і вигідних покупок.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення