Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше

Глечики, графини – купівля і продаж

Глечики і графини, які стануть прикрасою святкового столу

Оригінальні глечики і графини надають вишуканість святкового столу. Такий посуд використовується не тільки в ресторанах, пивних барах і кафе, але і в домашньому господарстві. У них подаються до столу натуральні соки, компоти і більш міцні напої. Запітнілий від холоду графинчик охолодженої горілки виглядає більш ефектно, ніж звичайна пляшка, а скляний глечик з освіжаючим напоєм одним своїм виглядом викликає бажання наповнити склянку. Існують питні набори для коньяків, віскі, соків. І якщо обриси глечиків зазвичай мають класичну форму, то графини виготовляються в різних варіантах.

Сьогодні дуже популярні подарункові порцелянові штофи у вигляді фігурок різних  тварин.  Такий посуд стане оригінальним подарунком і займе почесне місце на поличці в кухні.  Глечики теж часто використовуються як декоративний елемент інтер'єру кухні. Зазвичай для цього вибираються вироби з глини, фарфору або кераміки. Роботи народних майстрів, придбані на ярмарках, антикварні вироби, куплені в коміссионках, можуть стати справжньою прикрасою заміського будинку, сучасної квартири або дачі. З допомогою нашої дошки безкоштовних оголошень ви зможете придбати глечики і графини оригінальної форми, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів.

Покупка, яка порадує вас не тільки якістю, але і вартістю   

База даних сайту містить пропозиції від фірм, що спеціалізуються на продажі посуду, майстрів народних промислів та приватних осіб, що реалізують вироби, які були у вжитку. Ви зможете придбати різний Посуд:

  • молочники;
  • соусники з блюдцями;
  • графини для вина і безалкогольних напоїв;
  • набори для віскі і коньяку;
  • карафе з градуювальної розміткою;
  • глечики з кришкою;
  • графини з охолоджувачем.

Ви напевно придивлялися до цієї продукції в магазинах, але її вартість утримувала вас від покупки. На Web-борді ціна товарів цієї групи істотно нижче, ніж у звичайній торговельній мережі. Продавці скорочують свої накладні витрати за рахунок відсутності витрат на рекламу та оренду торгових площ. Продаж глечиків і графинів бу здійснюється без участі комісійних магазинів, що включають у вартість товарів свій інтерес. В результаті з'являється можливість знизити вартість пропозицій, тим самим зробивши товари більш затребуваними і конкурентоспроможними.

В даному випадку Web-борд виконує функцію безкоштовного віртуального торговельного майданчика, на якому зустрічаються дві зацікавлені сторони – продавець і покупець. Покупки через Інтернет міцно увійшли в наше життя, а їх економічна доцільність не викликає жодних сумнівів.

Як раціонально провести пошук необхідних товарів

Для пошуку виробів з нестандартним дизайном покупець може опублікувати на сайті пошукове оповіщення куплю глечики, графини, з переліком вимог до товару. Використовуючи фільтри, можна вказати фірму-виробника посуду, матеріал, з якого він зроблений і цінові рамки пропозиції. Такий варіант розширеного пошуку, разом з вивченням існуючих на сайті пропозицій, обов'язково призведе до бажаного результату.

Алгоритм дій при публікації безкоштовних оголошень детально викладено у розділі «Допомога». Додаткові консультації можна отримати у модератора сайту. Доступ до інформації можливий у будь-який час доби. Кількість пропозицій від одного користувача не регламентується. Процес реєстрації здійснюється тільки один раз, і при подальшому користуванні послугами сайту не повторюється. Купівля кухонних аксесуарів і приладдя  на Web-борді доставить вам задоволення своєю простотою і комфортними умовами пошуку.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дім і Сад Посуд Глечики, графини

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1