Дитячі набори Набори посуду Тарілки, салатниці, блюда Сервізи Столові прилади Ножі та приладдя Миски і ковші Чайники, турки Каструлі Сковороди, сотейники Пароварки і скороварки Гусятниці і казани Марміти, фондюшниці Чашки, склянки Келихи, фужери, чарки Глечики, графини Вази Для духовок і мікрохвильовок Посуд для виноробства Посуд для зберігання Термоси та фляги Фільтри Форми Кухонні аксесуари Кухонний інвентар Упаковка і тара Інше

Набори посуду – купівля і продаж

Набори посуду на всі випадки життя

Ефектне сервірування столу має не менш важливе значення, ніж приготовлені до свята кулінарні шедеври. Оригінальні соусниці і салатниці, великі блюда, кришталеві келихи і тонкостінні стакани для коктейлів і соків, підкреслюють атмосферу свята. У багатьох сім'ях з покоління в покоління переходять набори витонченого порцелянового і фаянсового посуду, який сьогодні став антикваріатом.

Приготування таких екзотичних кулінарних страв, як суші, фондю, роли, вимагає наявності в кухонному арсеналі відповідних кухонних аксесуарів і приладдя. Крім класичних виробів із скла, фарфору, фаянсу, кераміки і нержавіючої сталі, все більшою популярністю користуються ємності для приготування і зберігання їжі, виготовлені з різних пластиків.

На жаль, термін експлуатації кухонного інвентарю має свої межі. З'являються відколи на емальованій поверхні мисок і каструль, в результаті падіння розбиваються келихи і фужери, мережа тріщин з часом покриває миски і горщики з обпаленої глини. Замість наборів посуду, в розпорядженні господині виявляються «залишки розкоші» - розрізнені вироби, що відрізняються за кольором і дизайном. Виникає необхідність купити набір посуду, який буде не соромно поставити на святковий стіл. Придбати такі товари ми рекомендуємо вам у розділі Дім і Сад нашої дошки безкоштовних оголошень.

Найбільш раціональний варіант пошуку необхідних товарів

Користуючись послугами сайту, покупці позбавлять себе від необхідності тривалих ходінь по магазинах і ринках. Процес вибору і покупки кухонного інвентаря та аксесуарів буде проходити в максимально комфортних домашніх умовах. Безкоштовні оголошення про продаж наборів посуду містять докладний опис пропонованих виробів, а також їх фотографії. Контактні дані продавця використовуються для зворотного зв'язку, з метою уточнення умов продажу та можливих варіантів доставки. Любителі антикваріату зможуть ознайомитися з пропозиціями приватних осіб, що пропонують посуд, виготовлений відомими майстрами.

Професійні кухарі і домогосподарки отримають можливість купити ножі і приладдя для приготування страв японської кухні, а також інших кулінарних шедеврів. Якщо вас цікавить продукція певної торгової марки, можна опублікувати на сайті оповіщення про пошук цього товару. При його складанні зазвичай використовуються наступні фільтри:

  • найменування виробу і фірми-виробника;
  • матеріал виготовлення;
  • стан (новий або бу);
  • цінові рамки пропозиції.

Такий розширений варіант пошуку обов'язково принесе бажаний результат.

Вартість товарів в Інтернеті – поза конкуренцією

Якщо у вас відсутній досвід купівлі-продажу за допомогою Web-бордів, достатньо уважно вивчити інформацію розділу «Допомога». Тут викладено алгоритм дій по розміщенню безкоштовних оголошень на віртуальному торговому майданчику. Додаткові запитання можна поставити модератору сайту. Оголошення продаж наборів посуду, розміщені на сайті зареєстрованими і авторизованими користувачами, не вимагають активації і публікуються відразу. Існує можливість управління своєю комерційною пропозицією. Ви можете самостійно змінювати і доповнювати текст, видаляти його після укладення угоди.

Інформація доступна 24 години на добу. Плата за користування інтернет-ресурсом не стягується. Зрозуміле меню і докладний рубрикатор полегшують пошук необхідних кухонних аксесуарів і приладдя. Провівши аналіз цінових пропозицій, розміщених на сайті, ви переконаєтеся в правильності свого рішення – купувати побутові товари в Інтернеті. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 6